Tutvustus - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Tutvustus

Audentese Võrkpalliklubi loodi 2000. aastal eesmärgiga kasvada suurimaks võrkpalliklubiks Eestis, laiendada võrkpalli kandepinda ning luua võrkpallurite jaoks tugev, toimiv platvorm ning hüppelaud maailma võrkpalli. See on klubi, millel on tugevad partnerid ja mis üheskoos juhtkonna, meeskonna, toetajate ja fännidega soovib võrkpallis tippu jõuda. Oleme Baltikumi üks suurimaid ja edukamaid võrkpalliklubisid, kelle eesmärgiks on võrkpalli propageerimine, klubi tuntuse ja kandepinna laiendamine - noortetöö, harrastus-, firma- ja profispordi edendamine.


Meie Klubi ei koosne ainult mängijatest ja treeneritest. Ühtsesse meeskonda kuuluvad nii sponsorid, partnerid, fännid, lapsevanemad, klubi töötajad ja juhtkond, moodustades ühise ja sportliku pere. Meie väärtushinnanguks on KVALITEET. Kvaliteet pole kunagi juhus: see on alati tulem kõrgest eesmärgist, siirast pingutusest, arukast sihist ja heast teostusest – see kujutab endast paljude alternatiivide tarka valikut. Meie eesmärgiks pole olla vaid edukaim klubi Eestis, vaid soovime saada LÄÄNEMERE KÕIGE PROFESSIONAALSEMAKS VÕRKPALLI ORGANISATSIOONIKS.


Klubi võistkondi on treenima palgatud oma ala vaieldamatud tipud.
Esindusmeeskonda juhib peatreener Rainer Vassiljev ja abitreener Raul Reiter. Noortetreenerite töö parendamiseks ning jätkusuutlikuks arenemiseks tehakse koostööd Tallinna Ülikooliga ning järjest enam panustavad Meie treenerite arengusse Klubi vanemtreenerid, jagades nii teoreetilisi kui ka praktilisi kogemusi läbi koolituste ning treeningprotsessi.


Klubi potentsiaal avaldub eelkõige kahes märksõnas –  järjepidevus ja võistkonna sisemine konkurents. Järjepidevus- töö noorte võrkpalluritega, kes alustavad oma karjääri Meie klubis ning pääsevad õppima Audentese Spordikooli. Parimad noormängijad liituvad iga-aastaselt klubi esindusmeeskondadega. Sisemine konkurents – võistkonnas on noored võrdväärsed mängijad, kelle vahel käib tihe rebimine põhikuuikusse jõudmiseks.


Audentese Võrkpalliklubi on tänu uutele eestvedajatele leidnud oma hea hingamise. Klubi juhatusse on kaasatu mitmed teotahtelised inimesed, keda kõiki seob armastus ja huvi võrkpalli võrratu spordiala vastu. Igapäevasesse Klubi edendamisse ja sihikindlasse arendamisse annavad oma panuse juhatuse liikmed (Tarmo Keskküla, Hans Pajoma, Marek Kaleta, Kaupo Torro, Lauri Kasper ning Klubi president Mihkel Roosme), klubi funktsionärid ja treenerid, lapsed ja lapsevanemad, toetajad ja koostööpartnerid ning mängijad.
Igall hooajal on Klubi plaanid suuremad kui eelmisel, et olla jätkuvas arenemisprotsessis.

Meie esindusmeeskond kannab hooaegadel 2009-2015 jätkuvalt SELVERi nime! Esindusmeeskond on viimastel aastatel näidanud oma parimat taset, läinud hooajal võitis nii Baltikumi meistri tiitli Schenker Liiga enda valdusesse ning saavutades kui ka Eesti Meistrivõistlustel auväärse teise koha. Sellised tulemused ei lase seada madalamaid sihte ka algavateks hooaegadeks. Euroopa karikasarjas osalemine saab olema Meie Klubi esindusmeeskonna järgneva kolme aasta sihikindlaks eesmärgiks mida peavad loomulikult toetama suurepärased esinemised kohalikes sarjades, kus minnakse ka oma tiitleid jätkuvalt kaitsma.

 
Website built and powered by