Treeningrühmad - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
  21.11.2019 19:00

Eesti meeste 2019.a. karikavõistlused Saaremaa Võrkpalliklubi - SELVER TALLINN

 
     
 
 
 
 

Treeningrühmad

Vali linnaosa:

Õismäe ja Haabersti

Poisid-Tüdrukud 2008-2011 

Aeg Koht
E 14.30-15.30
Rocca al Mare Kool (Vabaõhumuuseumi tee 8)
K 14.30-15.30 Rocca al Mare Kool (Vabaõhumuuseumi tee 8)
R 14.30-15.30 Rocca al Mare Kool (Vabaõhumuuseumi tee 8)

Treener: Argo Arak 56 682 388

Poisid-Tüdrukud 2006-2008 

Aeg Koht
E 15.30-17.00
Rocca al Mare Kool (Vabaõhumuuseumi tee 8)
K 15.30-17.00 Rocca al Mare Kool (Vabaõhumuuseumi tee 8)
R 15.30-17.00 Rocca al Mare Kool (Vabaõhumuuseumi tee 8)

Treener: Argo Arak 56 682 388

Poisid - Tüdrukud 2005-2012 

Rannavõrkpalli treeningrühm

Aeg Koht
T 15.30-16.30 Teras Beach (Lõuka 6)
N 15.30-16.30 Teras Beach (Lõuka 6)

Treener: Argo Arak 56 682 388

Tüdrukud 2006-2010 

Aeg Koht
E 15.00-16.30
Õismäe Gümnaasium (Õismäe tee 50)
K 15.00-16.30 Õismäe Gümnaasium (Õismäe tee 50)
R 15.00-16.30 Õismäe Gümnaasium (Õismäe tee 50)

Treener: Maret Kuuse 55 564 341

Tüdrukud 2003-2005

Aeg Koht
E 16.30 - 18.00 Õismäe Gümnaasium (Õismäe tee 50)
T 17.00-18.00 ÜKE Audentes (Tondi 84)
K 16.30- 18.00 Õismäe Gümnaasium (Õismäe tee 50)
R 16.30-18.00 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)

Treener:  Maret Kuuse 55 564 341 

Poisid 2003-2006

Aeg Koht
T 16.00 - 17.30
Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
K 16.00 - 17.30 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
N 16.00 - 17.30 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
R 16.00 - 17.30 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)

Treener: Kristjan Õuekallas 52 234 51

Poisid 2006-2010 

Aeg Koht
T 15.00-16.00
Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
K 15.00-16.00 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
N 15.00-16.00 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
R 15.00-16.00 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)

Treener: Kristjan Õuekallas 52 234 51

Kesklinn

Tüdrukud 2008-2012 

Aeg Koht
E 16.30                       Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali tn 36)
K 16.30                                     Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali tn 36)                                  
R 16.30 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali tn 36)

Treener: Marie Aasorg 53036749

 

Poisid ja Tüdrukud 2008-2012 

Aeg Koht
E 16.00 Prantsuse Lütseum (Hariduse 3)
N 16.00 Prantsuse Lütseum  (Hariduse 3)
R 16.30 Prantsuse Lütseum (Hariduse 3)

Treener Karli Allik 54583360

Poisid harrastajad 2000-2005 

Aeg Koht
E 19.00                       Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali tn 36)
K 19.00                                     Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali tn 36)                                  
R 19.00 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali tn 36)

Treener: Tauno Põldpere 55645622

Poisid 2005-2009 algajad 

Aeg Koht

 T 17.15-18.45

 Jakob Westholmi Gümnaasium (Kevade 8)
 K 17.00 -18.15  Jakob Westholmi Gümnaasium (Kevade 8)
 N 17.00-18.30  Jakob Westholmi Gümnaasium (Kevade 8)

Treener: Reino Toop/Kevin Õun 56252133

Tüdrukud 2003-2007 

Aeg Koht
E 17.30 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali tn 36)
T 17.00 ÜKE Audentes (Tondi 84)
K 17.30 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali tn 36)
R 17.30 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali tn 36)

Treener: Marie Aasorg 53036749

Tüdrukud 2001-2005 

Aeg Koht
E 18.00 Tallinna Teeninduskool (Majaka 2)
T 17.00 ÜKE  Audentes (Tondi 84)

K 18.00

Tallinna Teeninduskool (Majaka 2)

R 18.00

Tallinna Teeninduskool (Majaka 2)

Treener Karl Lilles 53739900

Poisid  2006-2010 

Aeg Koht
E 15.00 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)
K 15.00 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)
R 15.00 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)

Treener: Marko Vantsi 51 996 080

Tüdrukud 2006-2009 

Aeg Koht
T 17.00  KSG Mäe Maja (Kivimurru 9)
K 15.30  KSG Mäe Maja (Kivimurru 9)
N 17.00   KSG Mäe Maja (Kivimurru 9)

Treener: Jarek Tigane 53872783

Poisid 2001-2004 (edasijõudnud)

Aeg Koht
E 16.30 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)
T 17.00 ÜKE Audentes (Tondi 84)
K 16.30 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)
N 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)
R 16.30 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)

Treener: Marko Vantsi 51 996 080

 

Pirita

Tüdrukud 2006-2010

Aeg Koht
E 15.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
K 15.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
N 15.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)

Treener: Laos Lukas 50 161 95 Kaisa Õunpuu

 Tüdrukud 2003-2007 

Aeg Koht
E 16.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
T 16.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
K 16.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
N 16.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)

Treener: Laos Lukas 50 161 95

Poisid 2003-2005 

Aeg Koht
T 18.00 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
K 19:30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
L 16.00 Haabneeme Kool (Randvere tee 18)

Treener: Rando Soome 53429052

Mustamäe

Poisid ja Tüdrukud 2007-2010

Aeg Koht
E 15.30-17.00 TalTechi Spordihoone  (Männiliiva tänav 7)
T 15.30-17.00 TalTechi Spordihoone  (Männiliiva tänav 7)
N 15.30-17.00 TalTechi Spordihoone  (Männiliiva tänav 7)

Treener: Rando Soome 53429052

Poisid 2007-2011 

Aeg Koht
E 15.00-16.00 TTG (Sõpruse pst 187)  
T 15.00-16.00 TTG (Sõpruse pst 187)
K 15.00-16.00 TTG (Sõpruse pst 187)
N 15.00-16.00 TTG (Sõpruse pst 187)

Treener: Rando Ringmets 56634408/ Kevin Õun

Poisid 2005-2007 edasijõudnud 

Aeg Koht
E 16.00 TTG (Sõpruse pst 187)  
T 16.00 TTG (Sõpruse pst 187)
K 16.00 TTG (Sõpruse pst 187)
N 16.00 TTG (Sõpruse pst 187) 

Treener: Rando Ringmets 56634408

Poisid 2003-2005 edasijõudnud 

Aeg Koht
E 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)  
T 17.30 TTG (Sõpruse pst 187) 
K 18.00 ÜKE Audentes (Tondi 84)
N 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)
R 18.00  Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)

Treener:  Rando Ringmets 56634408

Tüdrukud 2007-2010 

Aeg Koht
E 15.30 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli

T 15.30

Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli
N 15.30 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli

Treener: Peeter Vahtra 5147263

Poisid 2001- 2004 

Aeg Koht
T 17.00 Pallimängude saal (Räägu tn 49)
K 17.30 ÜKE Audentes (Tondi 84)
N 17.00 Pallimängude saal (Räägu tn 49)
R 17.30 Pallimängude saal (Räägu tn 49)

Treener: Argo Arak 56 682 388

Tüdrukud 2004-2007  

Aeg Koht
T 15.30 Audentes (Tondi 84)
K 15.30 Audentes (Tondi 84)
N 15.30 Audentes (Tondi 84)
R 15.00 Audentes (Tondi 84)

Treener : Evelin Lepa 5548202

Tüdrukud 2004-2007 

Aeg Koht
T 18.00 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)
K 17.00 ÜKE

Audentes (Tondi 84)

N 17.00

Audentes (Tondi 84)

R 16.30 Audentes (Tondi 84)

Treener: Evelin Lepa 5548202

 

Poisid 2005-2008 venekeelne rühm 

Aeg Koht
E 18.00  Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)
K 18.00

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)

R 18.00

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)

Treener: Mihhail Jefanov 5078108

 

 

Lasnamäe

Poisid ja Tüdrukud 2006-2009 (venekeelne grupp)

Aeg Koht
E 16.30 Punane 6 
K 16.30 Punane 6 
R 16.30 Punane 6 

Treener: Aleksander Tsuhnenkov 56 630 559

Poisid 2006-2009 (venekeelne grupp) 

Aeg Koht
E 17.30  Punane 6 
K 17.30  Punane 6 
R 17.30  Punane 6 

Treener: Aleksander Tsuhnenkov 56 630 559

 Poisid 2000-2005 (venekeelne grupp)

Aeg Koht
E 19.00  Punane 6 
K 19.00  Punane 6 
L 15.00  Punane 6 
P 12.00   ÜKE

Treener: Aleksander Tsuhnenkov 56 630 559

Tüdrukud 2000-2005 (venekeelne grupp)  

Aeg Koht
T 16.30 Punane 6 
N 16.30 Punane 6 
L 12.00 Punane 6 
P 13.30  ÜKE

Treener: Aleksandr Tsuhnenkov 56 630 559

 

Tüdrukud 2001-2005 (venekeelne grupp) 

Aeg Koht
T 18.00 Punane 6 
N 18.00 Punane 6 
L 13.30 Punane 6 
P 15.00  ÜKE

Treener: Aleksandr Tsuhnenkov 56 630 559

 

Tüdrukud Poisid 2004-2007 

Aeg Koht
T 15.30 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)
K 18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)
N 15.30 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)
R 17.00  Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)

 Treener Jarek Tigane 53872783/ Urmas Kulp 5239763

Tüdrukud Poisid 2008-2012 

Aeg Koht
E 15.40 Kuristiku  Gümnaasium (K. Kärberi 9)
T 14.45 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)
N 14.45 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)

 Treener : Urmas Kulp 5239763

 

Põhja-Tallinn

Poisid 2006-2010 

Aeg Koht
T 16.30-18.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
K 16.30-18.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
N 16.30-18.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)

Treener: Karl Lilles  53739900

Tüdrukud 2006-2010 algajad 

Aeg Koht
E 15.00-16.30 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
T 15.00-16.30 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
N 15.00-16.30
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
R15.00-16.30 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)

Treener: Keiu Silm 5271885

Tüdrukud 2001-2005 

Aeg Koht
E 16.30 - 18.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
T 16.30 -18.00
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
N 16.30 - 18.00
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
R 16.30 - 18.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)

Treener: Keiu Silm 5271885

Tüdrukud 2002-2005 edasijõudnud

Aeg Koht
E 17.30 ÜKE Audentes (Tondi 84)
T 18.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
K 18.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
N 18.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)

 

Poisid ja Tüdrukud 2008-2012  

Aeg Koht
E 17.00
Tallinna Kunstigümnaasium (Kopli 102 A)
K 17.00
Tallinna Kunstigümnaasium (Kopli 102 A)
N 17.00 Tallinna Kunstigümnaasium (Kopli 102 A)

Treener: Mark Kristjan Pitk 59050974

Poisid ja Tüdrukud 2006-2009 

Aeg Koht
E 18.00 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla tn 7)
K 18.00 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla tn 7)
R 18.00 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla tn 7)

Treener: Urmas Kulp 52 397 63

Tüdrukud 2000-2003 (edasijõudnud) 

Aeg Koht
E 18.00 ÜKE Audentes
T 18.00 Sõle Spordihoone
K 18.00 Sõle Spordihoone
R 18.00 Sõle Spordihoone
P 18.00 Sõle Spordihoone

 Treener Sten Esna 50 73 878 

Viimsi

Poisid ja Tüdrukud  2008-2012 algajad

Aeg Koht
T 16.00-17.30 Haabneeme Kool (Randvere tee 18)
N 16.00-17.30
Haabneeme Kool (Randvere tee 18)
R 16.00-17.30
Haabneeme Kool (Randvere tee 18)
L 14.30-16.00 Haabneeme Kool (Randvere tee 18)

Treener : Rando Soome 53429052

Poisid 2003-2005 

Aeg Koht
T 18.00 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
K 19:30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
L 16.00 Haabneeme Kool (Randvere tee 18)

Treener: Rando Soome 53429052

 
Website built and powered by