Selveril jäänud pidada veel viis mängu Credit24 meistriliiga põhiturniiril - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Selveril jäänud pidada veel viis mängu Credit24 meistriliiga põhiturniiril

2017/2018 hooaja Credit24 meistriliiga põhiturniir hakkab vaikselt lõppema ning Selver Tallinnal on veel jäänud pidada viis kohtumist. Järgmise kuu jooksul on meid ees ootamas mitmed tugevad konkurendid.

Juba homme ehk 14.02 sõidame me Kuressaarde, et kohtuda sealse Saaremaa Võrkpalliklubiga, kes on ka hetkel Balti liiga liider. Tänavusel hooajal on saarlased pidanud põhiturniiril tunnistama vastaste paremust vaid kahel korral. Üks nendest kaotustest oli just meile kui nad kaotasid Audentese Spordikeskuses kohtumise 1:3.

Eesti 100. sünnipäeval oleme meie hoopis Lätis ning üritame teha vabariigile ilusa kingituse. 24. veebruaril sõidame Jekabpilsi, et kohtuda sealse võistkonnaga. Tänavusel hooajal on lätlased olnud väga heas hoos, alistades hiljuti saarlased ning olles hetkel liigatabelis viiendal kohal täpselt meie seljataga. Kuna neil on ka üks vähem peetud kohtumine, siis võib see mäng olla määrava tähtsusega põhiturniiri lõppedes. Päev hiljem lõpetame enda vabariigi pidustused aga Daugavpilsis kui kohtume liigatabeli 11. võistkonnaga. Kuigi selles kohtumises oleme eeldatavad favoriidid, siis kodus on lätlased alati ohtlikud. 

Pärast pikemat pausi naaseme kodusaali 7. märtsil, et võõrustada enda põhiturniiri viimases kodumängus OC Limbaži/MSG võistkonda. Enamasti Läti noortekoondislastest koosnev võistkond on tänase seisuga võitnud sellel hooajal vaid ühe kohtumise ja kaotanud lausa 20 mängu. Põhiturniirile paneme aga punkti suvepealinnas, kui meid võtab vastu Pärnu Võrkpalliklubi, kes liigatabelis teisel kohal. Tabeliseisu taas vaadates on see kohtumine meie jaoks tähtis, kuid pärnakad on tänavusel hooajal olnud väga heas hoos. Hooaja esimeses mängus me kodus neid 3:2 võitsime ning kahtlemata tahavad nad kodus nüüd meile koha kätte näidata. 

Järgmise kuu jooksul pannakse paika need võistkonnad, kes pääsevad play-offi ning kes hakkavad heitlema Credit24 meistriliiga võidu nimel. Nagu näha, siis ootab meid ees raske periood, kuid loodame oma suurepärastele fännidele ning pöidlahoidjatele see periood võidukalt üle elada. 

Järelejäänud kohtumised Selver Tallinnal:

14.02 - vs Saaremaa VK (Kuressaare)

24.02 - vs SK Jekabpils Luši (Jekabpils)

25.02 - vs Daugavpils Universitate (Daugavpils)

07.03 - vs OC Limbaži/MSG (Audentese Spordikeskus)

11.03 - vs Pärnu Võrkpalliklubi (Pärnu)

 
Website built and powered by