Selveri sidemängija: Läheme Leedust otsima head klappi ning võtma kuut punkti - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Selveri sidemängija: Läheme Leedust otsima head klappi ning võtma kuut punkti

Tallinna Selver sõidab sellel nädalavahetusel Leetu kus kohtub Credit24 meistriliiga raames laupäeval Raseiniai Norvelita ja pühapäeval Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa võistkondadega. 

Laupäeval vastaseks tulev Raseiniai Norvelita asub liigatabelis hetkel üheksandal kohal ehk jääb praeguse seisuga esimesena play-offist eemale. Kaheksas koht on neil 10 punkti kaugusel ning seega vajavad nad võitu nagu õhku kui tahavad kaheksa parema sekka murda. Hooaja esimeses mängus alistasime leedukad 3:1. Selver Tallinna sidemängija Renet Vanker loodab nädalavahetusel leida meeskonnaga head klappi ning võtta kuus punkti: "Mina isiklikus plaanis lähen meeskonnaga klappi püüdma kuna aasta alguses ei ole see kõige parem olnud. Võistkonnana läheme kindlasti kohustusliku kuue punkti järele, mis ei saa kindlasti lihtne olema."

Pühapäeval sõidame külla Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa võistkonnale, kes liigatabelis 12. kohal. Hooaja esimeses mängus alistasime nad kindlalt 3:0, kuid koduplatsil on näidatud hambaid paljudele tugevatele konkurentidele. Tallinna Selveri aasta algus ei ole kõige roosilisem olnud, sest kolm esimest mängu kaotati ning eelmisel pühapäeval saadi 2018. aasta esimene võit. "Aasta algus on raske olnud minu arvates sellepärast, et sidemängija ja ründajate vahel pole olnud head koostööd ning see on meie mängu kõvasti mõjutanud," räägib 19-aastane Renet Vanker. Samuti toonitab noor mängumees, et kuigi nädalavahetusel peaks võtma kohustuslikud võidud, siis vastaseid alahinnata ei tohi. "Võõrsilmängude puhul on raske see, et esiteks on meeskonnal seljataga pikk bussisõit ning lisaks veel võõras saal ja vastaste kodupublik teeb võitmise veelgi keerulisemaks."

Homme mängitakse Raseiniai võistkonnaga kell 17:00 ning pühapäeval lähevad Selveri mehed vastamisi Šiauliaiga samuti kell 17:00. Pöidlad pihku kõik Selver Tallinna fännid ning loodame, et meeskond naaseb Leedust heade emotsioonide ja maksimaalsete punktidega. 

 
Website built and powered by