Selver Tallinn tähistab vabariigi sünnipäeva madistades Läti võistkondadega - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
  19.02.2020 19:00

Credit24 Champions League 2019/2020 BIGBANK Tartu - SELVER TALLINN

 
     
 
 
 
 

Selver Tallinn tähistab vabariigi sünnipäeva madistades Läti võistkondadega

Ajal millal Eesti Vabariik tähistab enda suurt juubelit sõidab Selver Tallinna meeskond Lätimaale, et kohtuda sealsete võistkondadega. Laupäeval minnakse vastamisi Jekabpilsi ning pühapäeval Daugavpilsi meeskonnaga.

Laupäevane kohtumine SK Jekabpils Luši vastu tuleb Credit24 meistriliiga tabeli seisu vaadates väga oluline. Enne nädalavahetust on lätlased tabelis neljandal kohal 47 punktiga ning me jääme neist maha vaid punktiga. Sellel hooajal on Jekabpils olnud väga heas sõiduvees ning alles hiljuti alistati koduväljakul ka Saaremaa Võrkpalliklubi. Hooaja esimeses omavahelises mängus alistasime nad novembri keskpaigas 3:2. 

Pühapäevane mäng Daugavpilsi vastu võib osutuda samuti keerukaks. Vaatades tabeliseisu, siis on lätlased alles 12. kohal 16 punktiga. Kogu hooaja peale on nad võitnud viis mängu ja kaotanud lausa 17 kohtumist. Siiski veebruari alguses alistasid nad 3:2 kohtumisega meie laupäevase vastase Jekabpilsi, mis tähendab, et kodusaalis on meie lõunanaabrid ohtlikud. 3:2 meie võiduga lõppes ka esimene omavaheline kohtumine see hooaeg. Toona võitsime kaks esimest geimi, kuid Daugavpils võitles end mängu tagasi ja viigistas seisu 2:2. Otsustav vaatus kuulus aga kindlalt 15:8 meile. 

Nädalavahetuse mängudest jääb eemale nurgaründaja Albert Hurt, keda vaevab kerge vigastus. Ülejäänud võistkond on aga täies rivistuses ning vabariigi 100. sünnipäeval ei tahaks Eestile pettumust valmistada. Pöidlad pihku ning hoiame Teid kõiki nädalavahetusel toimuvaga kursis. 

 
Website built and powered by