Raske mäng Rakvere Võrkpalliklubi vastu - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Raske mäng Rakvere Võrkpalliklubi vastu

Eile, 18.01, pidasime enda selle aasta esimese mängu kui läksime Rakveres vastamisi kohaliku võrkpalliklubiga Credit24 meistriliiga raames.

Viimati pidasime ametliku kohtusime detsembrikuu esimestel päevadel ning mängupausist tingitud oli tunda ka veidike rabedust. Rakvere alustas hästi ning läks kohtumist 1:0 juhtima, kuid siis saime ka meie enda mängu tööle ja haarasime ohjad seisuga 2:1. Neljandas geimis olid taas võõrustajad paremad ning nii otsustaski mängu saatuse viies geim. Viiendas geimis oli küll tasavägine andmine, kuid meie kahjuks Rakvere selle võidu endale napsas. Viimane geim numbritega 15:13 Rakverele ning kogu mäng 3:2 (25:20; 21:25; 23:25; 25:21; 15:13).

Meie meeskonna parim oli Oliver Orav 22 punktiga (kasutegur +11), teda toetasid Taavi Nõmmistu ja Albert Hurt vastavalt 13 ja 11 punktiga. Vastastele jäime alla nii blokipunktides (8-10) kui ka rünnaku efektiivsuses (39%-46%). Vastuvõtul olime meie kindlamad (71%-67%) ning ka serviässade osakonnas näitasime paremaid numbreid (5-2).

Pead norgu pole mõtet lasta, sest järgmine kohtumine juba pühapäeval kell 19:00 BIGBANK Tartu koduplatsil.