Pärnut võitsime 3:1 - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Pärnut võitsime 3:1 (6)

Kristjan ÕuekallasTäna saime kirja oma järjekordse võidu. Seekord oli vastaseks Pärnu Võrkpalliklubi. Esimese geimi võitsime 25:21, teises geimis olid jälle pärnakad paremad 25:20. Kolmas ja neljas geim tulid jälle meile, vastavalt 25:22 ja 25:18. Meie parimad olid Arko Meresaar 17 punktiga ning Andri Aganits ja Martti Juhkami 15 punktiga. Kolmandas geimis vahetati sisse sidemängija Roland Järv, kes suutis mängu värskust tuua, mis viis kaotusseisust geimivõiduni.

Mõlemat meeskonda vaevasid terve mängu jooksul erinevad madalseisud, kuid tulemusest võib oletada, et Selveril oli neid vähem.

"Tänane mäng tuli üle pika aja meeskondlikus mõttes välja. Iga mees platsil andis endast kõik olenemata sellest, et alati kõik välja ei tulnud. Tuge pakkusid ka vahetusest sekkunud mehed, kes vajalikel hetkedel põhimeestele abiks olid." sõnas meeskonna kapten Argo Meresaar.

Kristjan Õuekallas lisas veel juurde, "Selver on soost välja tulemas."

Autor: Tanel Keskküla