Orav Credit24 meistriliiga üks suurimaid punktikahureid, Rannar resultatiivne blokis - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
  19.02.2020 19:00

Credit24 Champions League 2019/2020 BIGBANK Tartu - SELVER TALLINN

 
     
 
 
 
 

Orav Credit24 meistriliiga üks suurimaid punktikahureid, Rannar resultatiivne blokis

Credit24 meistriliiga põhiturniir on lõppenud ning nüüd on aeg sättida ennast juba playoff lainele. Kuid enne seda viskame pilgu peale Balti liiga põhiturniiri individuaalsetele numbritele. 

Võrkpall on meeskonnamäng ning tihti individuaalsed numbrid ei loe midagi, aga siiski näitab see kui hea mängumees üks või teine mängija on. Põhiturniiri suurimaid punktitoojaid oli meie meeskonna mängija Oliver Orav, kes tõi ühtekokku 432 punkti, mis andis talle tabelis teise koha. Enim punkte tõi RTU mängumees Gatis Garklavs (438 punkti). Meie mängumeestest olid kõrgel kohal veel Taavi Nõmmistu (8. koht/320 punkti) ja Albert Hurt (12. koht/294 punkti). 

Lisaks heale ründemängule on Orav tänavusel hooajal olnud tõeline servikahur lüües 26 peetud põhiturniiri mängu jooksul 42 serviässa. See number annab meie mehele tabelis taas teise koha. Servijoonel on vägagi ohtilik olnud ka Hurt, kes on löönud 30 serviässa, mis annab talle tabelis 12. koha. Head blokeerimisoskust on tänavusel hooajal näidanud Reimo Rannar. 203 sentimeetri pikkune keskblokeerija sulustas põhiturniiri jooksul vastased 67 korral, mis on liiga paremuselt kolmas näitaja. Blokis on head mängu näidanud ka Nõmmistu, kes on kirja saanud 42 blokipunkti. 

Enda esimese veerandfinaalkohtumise Credit24 meistriliigas peame juba homme, kolmapäeval kell 19:00 Audentese Spordikeskuses. Külla sõidab meile lätlastle Jekabpils Luši ning oodata on rasket mängu. Ootame kõiki saali, et aidata meid Final Fouri! 

 
Website built and powered by