Oli
   
     
 
 
 
 

Oli "PAYBACK" nädalavahetus!!!

Kaunist algavat nädalat kõigile!

Kuigi jõulukuu peaks olema rahulik aeg, ei puhka võrkpallimaastikul veel keegi. Nädalavahetus oli taaskord sisutihe nii lastele, esiliigameeskonnale kui ka esindusmeeskonnale.

U-18 vanuseklassi tütarlapsed võistlesid Viljandis, kus toimus EVF Karikavõistluste tsooni turniir.  Kahjuks lõppes turniir aga tütarlaste langemisega teise finaalgruppi. Viljandi SK ja Premium7/ Salva Tartu I-le kaotati 3:0, kuid Tartu teiselt naiskonnalt suudeti võtta 2 geimi.  Treener Sten Esna sõnul võetakse turniirilt saadud kaotusi tagasisidena, et on vaja rohkem treenida.

Tütarlapsed olid esindatud kooseisuga: Ingrid-Helena Alliksaar, Pille Maiste, Silvia Pertens, Laura Jõgi, Kätriin Juhandi, Annika Roost, Helis Sala.

Pühapäeval sai rinda pista Lähte ÜG/Põltsamaa vastu meie esiliigameeskond Selver Kikas.  Kahjuks tuli vastu võtta valus 3:0 kaotus. Hetkel asub Selver Kikas alagrupi teisel kohal, jagades seda Narva/ SK Energia ja VK Täht klubidega.  Järgmine esiliiga mäng toimub juba uuel aastal, 11. jaanuaril Audentese Spordihallis algusega kell 15:00 ning siis on vastasteks AS ESPAK Narva/SK Energia.

Esindusmeeskonna nädalavahetuse oli kui „PAYBACK TIME“ vanade mängude eest! Laupäeval toimus Pirita Majandusgümnaasiumis suhteliselt ühepoolne heitlus Daugavpils Universitate vastu. Naabri armu tundmata alistati vastased kindlalt 3:0 ( 25:16, 25:16, 25:18). Pühapäeval võeti revanš TTÜ-le ja köeti korralik „saare saun“ tulemusega 3:0 ning sellega tõusime SCHENEKR LIIGA tabelis taaskord teisele kohale, olles esikohal pesitsevast Bigbank Tartust maas kõigest ühe punktiga, kuid meil on üks mäng veel varuks….

Täna hommikul kell 05:05 istus esindusmeeskond lennukisse, et sõita Austriasse Graz´i nimelisse linna. Nimelt juba homme, teisipäeval 10.12, kohtume kohaliku HOLDING GRAZ´ga Challenge Cup 2014 sarjas ja asume püüdma edasipääsu järgmisse ringi!

Korduskohtumine toimub 19. detsembril algusega kell 20:00 Audentese Spordihallis ja siis saab selgeks, kes saab õiguse järgmises ringis edasi mängida ning kes peab kohvrid pakkima selleks hooajaks!!!

Ootame kõiki suuri ja väikeseid fänne meile kaasa elama, et lõpetada 2013 aastanumber võidukalt!

 
Website built and powered by