Nõmmistu eesolevast nädalavahetusest: Üritame vastastel tuju võimalikult kiiresti ära rikkuda - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Nõmmistu eesolevast nädalavahetusest: Üritame vastastel tuju võimalikult kiiresti ära rikkuda

Selver Tallinna meeskond läheb sel nädalavahetusel Credit24 meistriliiga raames Audentese Spordihallis vastamisi Läti meeskondade SK Jekabpils Luši ja Daugavpils Universitatega.

Laupäeval pannakse pall mängu kell 20:00 ning vastaseks on hetkel Credit24 meistrliigas parima Läti klubina kuuendat kohta hoidev SK Jekabpils Luši. Tänavusel hooajal on lätlased võitnud neli mängu ja kaotanud sama palju. Tegemist on tugeva võistkonnaga, kes on sellel hooajal napsanud geimi nii Saaremaalt kui ka Pärnult. „Eesmärk on igal mängul sama ehk võit,“ sõnab Selveri üks põhipommitajaid Taavi Nõmmistu. „Tahaks pärast igat mängu öelda, et andsime endast maksimumi ja eks siis paistab, kas sellest vastase alistamiseks piisas.“

Pühapäeval tuleb vastu aga Daugavpilsi meeskond, kes hetkel liigatabelis 10. kohal. „Meie endi kui ka vastaste mängud siin liigas on näidanud, et kõik meeskonnad võivad mängida võrdselt,“ selgitab Nõmmistu. „Mõlemad selle nädalavahetuse võistkonnad võivad emotsiooniga teha häid mänge, meie ülesanne on neil võimalikult kiiresti tuju ära rikkuda.“ Mäng Daugavpilsi vastu algab pühapäeval Audentese Spordihallis kell 18:00.

Tabelis neljandal kohal asetseval Selveril on käsil hetkel viiemänguline võitude seeria kus teistehulgas on alistatud ka teisel kohal olev Saaremaa Võrkpalliklubi. „Oleme siiani suutnud mänge aina rohkem nautida ja tänu sellele suuri ärakukkumisi vältida,“ lausub Nõmmistu. „Loodame pakkuda positiivset võrkpalli ka nendes mängudes ja vajalikud punktid koju jätta.“ Eduka nädalavahetusega on Selveril võimalik tõusta pügala võrra kõrgemale Tartu Bigbankist ettepoole ning juhul kui Saaremaa peaks võõrsil kaotama Rakverele, siis lausa teiseks Pärnu järele. 

 
Website built and powered by