Selver viigistas seeria, Eesti meister selgub otsustavas mängus  - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Selver viigistas seeria, Eesti meister selgub otsustavas mängus

Tallinna SelverMeeste Eesti meistrivõistluste finaalseeria neljandas mängus esikohaomanik ei selgunud, kui Tallinna Selver võitis kodusaalis peetud mängus 3:1 (22, -24, 13, 21) Pärnu Võrkpalliklubi ning viigistas kolme võiduni peetava seeria kaks-kahele.

Kui eelmise kohtumise alguses vigastas hüppeliigest Selveri põhikoosseisu mängija Timo Tammemaa, pidi täna Pärnu meeskond hakkama saama esimese tempo ründaja Tamar Nassarita, kes oli sunnitud mängu alguses väljakult lahkuma - mängijale andis tunda hüppeliiges. Nassarit asendas edukalt Sven Saarpere. Selveri poolel ei teinud täna kaasa Asko Esna, kelle koha võttis sisse Denis Losnikov. Martti Juhkami tõi üleplatsimängijana 24 punkti, sealhulgas neli serviässa. Taaskord tegi silmapaistva mängu vanameister Argo Meresaar, kes kogus 20 punkti. Seejuures on Meresaar kõigis neljas finaalmängus toonud Selverile vähemalt 20 silma. Pärnu meeskonna resultatiivseim oli Andrus Raadik, kelle arvele kirjutati 15 punkti. Siim Põlluäär lisas 11 ja Sven Saarpere 10 punkti. Selveri võidu võti oli hea rünnakuprotsent (49), lisaks löödi 9 serviässa kuurortlinna esinduse 1 vastu. Pärnu võistkonna rünnakuprotsent oli 39.  

 

Eesti meister selgitatakse välja pühapäeval, kui Pärnus peetakse seeria otsustav viies vastasseis. Mäng algab kell 16, otseülekanne on nähtav nii Tipikas.TV-skui TV6-s. 

 

Ajakava:

Tallinna Selver - Pärnu Võrkpalliklubi 3:1 (22, -24, 13, 21)

14.04.13 16:00 Pärnu Võrkpalliklubi - Tallinna Selver LIVE Pärnu SH Otseülekanne Tipikas.TV-sja TV6-s!

 

Allikas: www.volley.ee


 Kommenteeri

Nimi:
Kommenteerides ärme unusta elementaarseid viisakusreegleid!

 
Website built and powered by