Lätist naaseme kindla võidu ja valusa kaotusega - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Lätist naaseme kindla võidu ja valusa kaotusega

Möödunud nädalavahetusel pidasime Credit24 meistriliigas kaks kohtumist Lätis. Laupäeval läksime vastamisi tugeva Jekabpilsi meeskonnaga ja pühapäeval kohtumise Daugavpilsiga.

Laupäevase mängu algus oli meie jaoks Jekabpilsi vastu kõike muud kui hea. Kuigi kaks esimest geimi olid tasavägised (26:24; 25:22), siis suutis Jekabpils need enda kasuks kallutada. Kolmas geimi oli taas tasavägine, kuid geim meile seisuga 27:25 ning mäng jätkus. Neljandas geimis saime oma mängu veelgi paremini jooksma ning suutsime kohtumise viigistada 2:2 võites neljanda geimi 25:19. Siiski viiendas otsustavas geimis jäi meil napilt puudu sellest, et oleksime trammi alt välja tulnud ning seekord mänguvõit Jekabpilsile 3:2.

Üleplatsimees oli Oliver Orav 25 punktiga (kasutegur +14), teda toetas 18 punktiga Taavi Nõmmistu. Heas hoos oli ka Mihkel Varblane, kes tõi meeskonnale 14 punkti millest kuus olid blokist. Jekabpilsi meeskond tegi enne mängu ka ilusa žesti kinkides meile Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul vastava kringli.

Pühapäeval läksime vastamisi Daugavpilsi meeskonnaga keda õnnestus meil kindlalt 3:0 võita. Kohtumine oli pidevalt meie kontrolli all ning kolmes geimis andsime lätlastele vastavalt 21,17 ja 18 punkti. Meeskonna resultatiivseim oli Oliver Orav 15 punktiga. Sünnipäevaline Denis Losnikov näitas kindlat kätt vastuvõtul ning panustas võitu kaheksa punktiga.

Põhiturniiril on meil veel jäänud pidada vaid kaks kohtumist: 7. märtsil kohtume kodus OC Limbaži/MSG võistkonnaga ja 11. märtsil sõidame suvepealinna, et panna põhiturniirile punkt Pärnu Võrkpalliklubiga.