Kindel võit karikavõistluste esimeses veerandfinaalis! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Kindel võit karikavõistluste esimeses veerandfinaalis!

Eile sai avapaugu Selver Tallinna võrkpalliklubi esindusmeeskonna jaoks Eesti Karikavõistlused. Juba kolmandat aastat järjest tuleb veeradfinaalis madistada TTÜ meeskonnaga.  Eelmise hooaja valusat ning nappi kaotust pole veel unustatud ning eile ei antud TTÜ´le armu. Esimene veerandfinaalkohtumine meie kodusaalis Tallinna Areenal lõppes Selver Tallinna kindla 3:0 üleolekuga (geimid: 25:21/25:20/25:21).  Suurepärase esituse tegi meie uus diagonaalründaja Lincoln Williams, kes võistkonna arvele tõi 26 punkti.  Kogu mängupildis olime rünnakul TTÜ meeskonnast üle.  Vastaste plusspooleks võrreldes meiega jäi servivastuvõtt.

Eesti Karikavõistluste veeradfinaali teine  kohtumine toimub  TTÜ kodusaalis, TTÜ Spordihoones ning  see leiab aset käimasolema kuu lõpus, 30.oktoobril  algusega kell 18:30. Meie 3:0 võit on taganud meile kindlalt eelise, kuid miski pole veel otustatud.

Kutsume kõiki oma fänne ja toetajaid meile kaasa elama ning korraldame tõelise Selver Tallinna võrkpallipeo TTÜ kodusaalis!