Karika veerandifinaalis on homme vastaseks TTÜ - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Karika veerandifinaalis on homme vastaseks TTÜ (4)

Homme kohtume kodusaalis Eesti karikavõistluste veerandfinaali vastase TTÜ-ga. Korra oleme sel hooajal ülikoolimeeskonnaga kohtunud ja võitnud 3:0. Siiski ei tasu unustada, et tegemist oli Schenker Liiga avakohtumisega ning täna on mõlemad meeskonnad teisel tasemel. TTÜ on Schenker Liigas 3. kohal, kolme järjestikuse võiduga. Mehed, kes võivad paksu pahandust tuua on Mart Tiisaar, Denis Sintov ja Siim Ennemuist. Meie enda mäng jällegi oleneb sidemängijate ja ründajate koostööst. Nagu oleme viimastest mängudest näinud, võivad koostööprobleemid meie mängu täiesti ära halvata ning moraali nulli viia.

Meie libero Asko Esna paneks hetkel väikese edumaaga favoriidiks TTÜ, kuna nende mäng on hooaja jooksul olnud üsna stabiilne. Sellest mängust tõotab tulla viimase aja üks põnevamaid. Esimesest mängust oleneb väga palju, kuna kasutusel on kuldse geimi süsteem. See tähendab, et võrdsete võitude ja geimide korral mängitakse kuldne geim, seega võit koduväljakul annaks enesekindlusele palju juurde ja tugeva eelise järgmiseks mänguks. Asko lisab veel juurde, et trennides jalgratast ei leiutata ning keskendutakse oma koostöö parandamisele. Kõigil peaks meeles olema, kui tugev võib Selver olla, kui hoog peale tuleb.

Mäng algab neljapäeval kell 19:30 Kalevi Spordihallis. Piletihinnad on 5€ ja 2€. Kohtume mängul!

Autor: Tanel Keskküla