KAOTUS RAKVERELE JA VÕIT LIIGA LIIDRI ÜLE! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

KAOTUS RAKVERELE JA VÕIT LIIGA LIIDRI ÜLE!

Laupäeval peetud baltikumi võrkpalliklubisid ühendavas Credit24 Meistriliigas pidasid põneva lahingu Rakvere Võrkpalliklubi ja Selver Tallinn, milles Lääne-Virumaa võistkond saavutas kodusaalis magusa 3:1 (25:22, 25:23, 20:25, 25:22) võidu.

Selverit ei päästnud ka üheksa ässpallingut, millest neli läks neljapäeval korvpalli Tähtede mängu pealtpanekuvõistlusel osalenud nurgaründaja Karli Alliku arvele. Kokku tõi saarlane 16 punkti, diagonaalründaja Lincoln Williams oli võistkonna edukaim 21-ga. Liiga punktikuningas Siim Põlluäär panustas võitu 17 silma, realiseerides 32 tõstest 15 ehk 46,9 protsenti. Lisaks temalt ka kaks edukat sulustamist. Kevin Saar lisas 15 ja Kaupo Kivisild 11 punkti.

Laupäeva õhtul tegid mehed omad järeldused ja juba vähem, kui 24h pärast pidime vastu võtma liiga liidri, BigBank Tartu. 

Pärast pühapäevases Credit24 Meistriliiga kohtumist pole ühtegi kaotuseta meeskonda, sest Selver Tallinn alistas Bigbank Tartu 3:0 (25:19, 25:21, 25:21).Läks aega neli kuud ja neli päeva ning 22 mängu, enne kui tartlaste kaotustelahtrist kadus null. Esimese kaotuse peamised põhjused peitusid vastuvõtus, kus Tartu meeskond lasi endale lüüa kümme ässa ning nende positiivne näitaja oli vaid 48,5 protsenti. Jätkuvalt näitab üheksa meetri joone taga võimsat minekut Karli Allik, kes kostitas vastaseid täna viie ässpallinguga. Lisaks temalt ka üheksa rünnakupunkti. Austraallasest diagonaalründaja Lincoln Williams tõi serviga oma kuueteistkümnest punktist kaks. Tartul kogus ainsana kahekohalise punktisumma Bradley Robert Gunter (17).

Juba sellel neljapäeval kell 18:00 kohtume TTÜ spordihoones Üliõpilas meeskonnaga!!!

 

-Selver Tallinn-

 
Website built and powered by