Kaks magusat võitu möödunud nädalavahetusest - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Kaks magusat võitu möödunud nädalavahetusest

Möödunud nädalavahetusel alustas Selver Tallinn VK Saja Liiga põhiturniiri teist ringi.

Laupäeval  astuti vastamisi TTÜ meeskonnaga.  Kui esimese ringi kohtumises loovutati TTÜ´le üks geim, siis seekord ei andnud Selver Tallinn esindusmeeskond vastastele lootustki alistades TTÜ kindlat 3:0 (25:21, 25:13, 25:16).  Kohtumise suurim punktitooja oli diagonaalründaja Oliver Orav 14. punktiga (+8), võistkonda toetasid veel Karli Allik 12. (+6) ja Helar Jalg 11. (+7) punktiga.

Pühapäeval toimus aga Audentese Spordihallis magus lahing kõikidele võrkpallisõpradele, kui vastamisi oli Selver Tallinn ja Pärnu VK. Esimeses kahes geimis Selveril õnne ei olnud ja Pärnu pressis tugevalt oma mängu peale.  Järgmises kahes geimis aga toimus kui kannapööre ja Selver Tallinn näitas, mida nad tegelikult oskavad.  Viienda geimi algus oli meie jaoks rabe ja kohe alguses jäädi 1:5 taha. Vapralt võideldi järgi ja Denis Losnikovi  suurepärane esitus päästis meid tagaajaja rollist. Sellest enam Pärnu mehed ei toibunud ning seisuga 15:10 võeti viimane geim ja mängu koguseisuks 3:2 (21:25, 19:25, 25:22, 25:18, 15:10). Selver Tallinna meeskonnast oli suurimaks punktitoojaks temporündaja Martti Rosenblatt, kes tõi  suurepärased 18(+10) punkti. Teda toetasid vastavalt 11. ja 10. punktiga Oliver Orav ja Karli Allik.

Helar Jalg pärast kohtumist TTÜ´ga: "Täitsa korralik mäng terve võistkonna poolt, bloki ja kaitse koostöö töötas väga hästi. Suutsime enda vigade arvu hoida suhteliselt madalana ning ei andnud TTÜ´le väga sõnaõigust. Enda mänguga võib rahul jääda. "

Oliver Orava mõtted pärast Pärnuga madistamist: " Mängu alguses tundus, et asi läheb suht keeruliseks, kuna Pärnu lõi head servi ning meil oli keeruline oma rünnakuid realiseerida. Mängu keskel aga hakkas ka meil õnnestuma ning Pärnul hakkas ka servi vigu tulema. Platsil olles tundus, et määravaks sai meie suurem emotsioon ning kuna olime raskes seisus ning taganemisteed ei olnud, siis oli ka natukene lihtsam mängida. Enda sooritusega võib enamvähem rahule jääda, aga alati saab paremini. Kindlasti tuleks servi kindlus üles leida ning vigade arvu vähendada. "

Järgmine kohtumine Audentese Spordihallis toimub 23.jaanuar algusega kell 17:00 kui vastaseks on Flamingo Volley-SM Tauras Leedust.

Ole kohal ning aitame Selver Tallinna üheskoos võiduni!!!

 
Website built and powered by