Kahest Schenker Liiga mängust kaks võitu - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Kahest Schenker Liiga mängust kaks võitu

Peab tunnistama, et see nädalavahetus oli meie meestele üsnagi pingeline. Laupäeval käisime külas Biolars/Jelgava meeskonnal, keda võitsime napilt 2:3 (25:22 24:26 25:27 25:17 12:15). Oma harjumuspärase hoo sai sisse Argo Meresaar, kes tõi 22 punkti (+17). Järgnesid Martti Juhkami 18 (+5), Helar Jalg 14 (+7) ja Andri Aganits 11 puntiga (+8).

Tõenäoliselt veelgi põnevam mäng oli täna Pärnu Võrkpalliklubi vastu. Esimese geimi alguses ei saanud meie mehed oma mängu kuidagi tööle ja jäime 8:1 kaotusseisu. Peatreener oli sunnitud lühikeste vahedega mõlemad time-outid ära kasutama, et ajada meestele õige rütm sisse. Siiski läks selle geimi võit Pärnule 17:25. Teine geim algas juba tasavägisemalt ning geimilõpp oli seekord meie, seisuga 25:21.

Kolmandas geimis oli juba näha, et Pärnu meeste tuju on ära langenud. Kapten Andrus Raadik hakkas eksima ning vastuvõtt muutus ebakindlaks. Siiski leidsid nad jõudu ja tahtmist saavutada geimi lõpuks 24:24 seis. Sealt edasi said pealtvaatajad ärevusest küüsi närida, kui geimi alles lõpetas Pärnule antud kollane kaart, mis tegi seisuks 30:28. Neljandas geimis olid emotsioonid juba langenud. Romet Priimäe välja väänatud hüppeliiges ja Kardo Kõresaare jalavalu tekitasid üsna tugeva mõõna. Pärnu peatreener Urmas Tali küll püüdis hõredaks osutunud pingiga vahetusi kombineerida, kuid geimi lõppseisuks jäi 25:18, mäng 3:1. Meie parimad olid Argo Meresaar 22 (+18), Martti Juhami 17 (+4) ja Helar Jalg 11 punktiga(+1).

Olenemata kaotusest jäi Pärnu liiga liidriks 25 punktiga, Selver Tallinn 24 punktiga kannul.

Autor: Tanel Keskküla