JUHIME POOLFINAALSEERIAT 2:1. - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

JUHIME POOLFINAALSEERIAT 2:1.

Selver Tallinna ja Pärnu Võrkpalliklubi kolmanda poolfinaalmängu võitis pealinna võistkond 3:1 (25:14, 23:25, 25:19, 25:19) ja asus kolme võiduni peetavat seeriat 2:1 juhtima.

Võitjate poolel tegi hiilgava partii temporündaja Siim Ennemuist, kes kogus 17 punkti ja jäi 16ga plussi. Saaremaalt pärit pallur oli Pärnu ründajate jaoks täielik peavalu, sest ta sättis neile ette tervelt kaheksa (!) edukat blokki. Rünnakul realiseeris ta edukalt kaks kolmandikku üheksast tõstest ja lisas kolm pallinguässa.

Lisame siia võimsad geimialgused ja viimases vaatuses jokkerina pingilt kerkinud Oliver Orava ning siit Selveri edu põhjused ka välja joonistuvad. Võitjate peatreener Rainer Vassiljev rõhutas intervjuus Õhtulehele ülimalt tähtsana ka võistkonna emotsionaalset poolt. "Suutsime oma emotsioone kontrollida, mis meil eelmises mängus ühes geimis väga käest ära läks. Iga mängija enesekontroll, eelkõige just emotsioonide suhtes," sõnas Vassiljev.

Emotsioonidest rääkis ka suvepealinna võistkonna juhendaja Avo Keel, ent seda negatiivsemas võtmes. "Kolm poolfinaali on mängitud, aga me ei suuda vajalikku hasarti üleval hoida. Mulle jääb mõistatuseks, et kui käes on juba mängud, kus mängitakse finaali eest, siis ei saa olla platsil sellist olekut, et me lihtsalt oleme, teeme ja mängime. Seal peab midagi veel olema," rääkis Keel.

Juba homme võtame taas teekonna ette Pärnu, kus mängitakse seeria neljas kohtumine!! Tule saali ja aita meeskond FINAALI!!!