JUBA TÄNA! Selver võõrustab TTÜ meeskonda - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

JUBA TÄNA! Selver võõrustab TTÜ meeskonda

Selver Tallinn peab Credit24 meistriliigas 21. vooru kohtumise kui koduplatsil võõrustatakse teist Tallinna meeskonda TTÜ-d. 

Pärast kolme järjestikust kaotust aasta alguses on Selver leidnud uue käigu ning omakorda on võetud kolm võitu järjest. Viimati mängis Selver eelmisel nädalavahetusel kui nad pidasid kaks mängu Leedu võistkondade vastu ning naasesid koju kuue maksimaalse punktiga. Peatreener Austris Stals on teinud vahepeal erinevaid vangerdusi meeskonna koosseisus ning rohkem mänguaega on saanud temporündaja Kaupo Kivisild ja libero Sten Vahtras. Samuti on Stals liigutanud nurgaründaja Oliver Orava diagonaalründaja positsioonile ja libero Denis Losnikov on viimastes mängudes pallinud nurgaründajana. 

Juba täna, kolmapäeval, kohtub Selver Audentese Spordikeskuses TTÜ meeskonnaga, kes hoiab liigatabelis 12. kohta. Ka nemad tulevad mängule võidumaitse suus, sest nädalavahetusel alistati Limbaži meeskond. Juhul kui Selver võidab kohtumise 3:0 või 3:1, siis tõustakse liigatabelis viiendalt kohalt jagama BIGBANK Tartuga kolmandat kohta 45 punktiga. 

Kohtumine algab Audentese Spordikeskuses kell 19:00. Lisainfot kohtumise kohta leiab Selver Tallinna facebooki leheküljelt. Kõik saali ning omasid toetama!

 

 
Website built and powered by