Juba homme EMV esimene poolfinaal Kalevi Spordihallis - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Juba homme EMV esimene poolfinaal Kalevi Spordihallis

Eesti võrkpalli meistrivõistlustel tehakse homme algust poolfinaalidega, kui kell 18.30 pannakse Kalevi spordihoones pall mängu Tallinna Selveri ja TTÜ mängus.

Lisaks sellele, et mõlemad meeskonnad on pealinnast, seob vastamisi minevaid klubisid veel see, et viimase aasta jooksul on just Selver ja TTÜ kahepeale võitnud kõik, mis Eesti võrkpallimaastikul võimalik. Selver tuli mullu kevadel Eesti meistriks ning krooniti mõned nädalad tagasi Schenker Liiga võitjaks, TTÜ võitis aga täpselt aasta tagasi Eesti-Läti ühisliiga ja tuli tänavu Eesti karikavõitjaks.

Ka omavahel pole meeskonnad kohtunud vähe. Lisaks Schenker Liiga põhi- ja vaheturniiri mängudele oldi vastamisi ka karikavõistluste veerandfinaalis, kus TTÜ kahe mängu kokkuvõttes kõige napimalt peale jäi, ning Schenker Liiga veerandfinaalis, kus omakorda Selver paremuse maksma pani.

Kui Selver on kogu hooaja vältel püsinud sisuliselt sama - detsembris loobuti pingimeheks jäänud moldaavlase Dmitri Tsukovi teenetest -, siis TTÜ põhisidemängija Kusti Nõlvak taastub teisest seljaoperatsioonist ja tänavu enam ei mängi. Tema asemel toodi meeskonda 37-aastane Kuldar Männilaan, kes mitmeaastase vaheaja järel ajutiselt taas Eesti kõrgeimas liigas pallimas.

Selver pääses poolfinaali otse, kuna võitis põhiturniiri, TTÜ sai veerandfinaalis mängudega 3:1 jagu aga Rakvere meeskonnast.

Teises kolme mänguni peetavas poolfinaalis on vastamisi Tartu Bigbank ja Pärnu VK. Ka selles paaris peetakse esimene mäng homme, asukohaks Tartu ja algusajaks 19.00.

Delfi TV teeb homme kell 18.30 algavast Selveri ja TTÜ avalahingust otseülekande. Mängu kommenteerivad Karl Rinaldo ja Oliver Läll.

Allikas: DELFI

 
Website built and powered by