Jaanuarikuu ülevaade - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Jaanuarikuu ülevaade

Aasta esimene kuu on kohe-kohe läbi saamas ning nii mõndagi põnevat on selle aja jooksul juhtunud. Teeme ülevaate  jaanuarikuus toimunust ning viime Teid kurssi ka ees ootavaga.

Möödunud nädalavahetusel mängisid meie klubi noored U-18 vanuseklassi EVF karikavõistluste finaalides. Nii poisid kui tüdrukud mängisid teises finaalgrupis. Tütarlapsed pidasid oma heitlused Tartus. Rinda tuli pista Põlva Spordikooli, Saaremaa Spordikooli, SK Tats Tallinn, Rakvere Spordikooli ja Premium7/ Salva Tartu II vastu. Neiud saavutasid tubli esimese koha. Võistkond mängis koosesisus: Pille-Triinu Maiste, Silvia Pertens, Laua Jõgi, Kätriin Juhandi, Ingrid Helena Alliksaar, Ingrit Lang, Annika- Eliisabet Roost ja Helis Sala. Treener Sten Esna.

Noormehed võistlesid Pärnus, saavutati viies koht. Selver Tallinna meeskonnaga olid ühes finaalgrupis Viljandi Spordikool, Pärnu Võrkpalliklubi/Spordikool I, Võru Spordikool, Põltsamaa Spordikool ja Pärnu Võrkpalliklubi/Spordikool II.

Tuleval nädalavahetusel 31.01-2.02.2014 lähevad meie klubi U-20 vanuseklassi noormehed tiitlit kaitsma. Sügisel saavutati Eesti Karikavõistlustel kindel esimene koht. Nüüd tuleb anda endas kõik, et tuua koju ka EVF karikas.  Poisid peavad oma kohtumised Kuressaares ning  esimeses finaalgrupis tuleb rammu katsuda Võru Spordikooli, Põltsamaa Spordikooli, Saaremaa Spordikooli, Kuresaare VL SK ja Premium 7/Salva Tartuga.

Selver Tallinn U-20 vanuseklassi tütarlapsed mängivad teises finaalgrupis tuleval nädalavahetusel Tartus.

Esiliigameeskonnal Selver Kikas on samuti olnud tihe graafik. 11. jaanuaril peeti Audentese Spordihallis kohtumine AS Espak Narva/ SK vastu. Kodusaalis alistati vastased 3:1. Juba järgmisel päeval, 12. jaanuaril peeti Narva meeskonna vastu teine kohtumine Narvas, kuid siis olid vastased paremad ning kaotati 1:3. 25. jaanuaril toimus Kalevi Spordihallis Selver Kikase kohtumine Pärnu VK II vastu. Kahjuks tuli vastaste paremust tunnistada ning vastu võtta 3:0 kaotus. Sellega said läbi jaanuarikuu kohtumised.

Järgmine esiliiga mäng toimub 8. veebruaril Kalevi Spordihallis algusega kell 13:00 ning siis kohtub Selver Kikas Võrkpalliklubi Täht meeskonnaga. 9. veebruaril minnakse vastamisi Lähte ÜG/ Põltsamaaga. Mäng toimub Lähte Ühisgümnaasiumis algusega kell 13:00.

Selver Tallinn esindusmeeskond on jaanuarikuu jooksul pidanud maha hulgaliselt põnevaid ja otsustavaid tähtsusega mänge. 19.jaanuaril otsustati ära koht põhiturniiri tabelis, kui alistati Pärnu VK 3:1. Sellega võiduga saavutas meeskond kindla esikoha. Edasi jätkub Schenker Liiga vahegruppides. Seoses põhiturniiri võiduga pääseb Selver Tallinn ka otse Eesti meistrivõistluste poolfinaali ning ootame põnevusega, kes võiksid olla vastased.

Eurosari sai paraku esindusmeeskonna jaoks selleks korraks läbi. Komistuskiviks osutus Sloveenia meeskond Calcit Kamnik. Esimene kohtumine võõrsil kaotati 1:3.

23. jaanuaril toimus Kalevi Spordihallis korduskohtumine, kuigi saavutasime võidu 3:2, olid kaks antud geimi otsustavaks ning Calcit Kamnik pääses edasi.

Kuid kurvastamiseks pole põhjust. Võita on veel kaks tiitlit ning meeskond annab endast parima, et need koju tuua. Järgmise viie nädala jooksul otsustatakse Schenker Liiga võitja.

Vahegrupi mängude ajakava:

08.02.2014 Pärnu Spordihallis, kell 17:00 Pärnu VK vs Selver Tallinn

9.02.2014 Kalevi Spordihallis, kell 16:00 Selver Tallinn vs Bigbank Tartu

15.02.2014 Audentese Spordihallis, kell 16:00 Selver Tallinn vs RTU

16.02.2014 Rakvere Spordihallis, kell 17:00 Rakvere VK vs Selver Tallinn 

Erilised tänud meie suurepärasele toetajale Škoda´le, kes on välja pannud auhinna ühele õnnelikule Selver Tallinna kodumängude külastajale. Nimelt saab iga kodumängu külastaja täita ankeedi ning ühele fännile loositakse välja Škoda Rapid Spacebacki kasutusõigus TERVEKS SUVEKS!

Kõik fännid ja autosõbrad - on jäänud veel loetud kodumängud ning KÕIGIL on võimalus VÕITA!

Pildid / - kodaFacebooki

 


 Kommenteeri

Nimi:
Kommenteerides ärme unusta elementaarseid viisakusreegleid!

 
Website built and powered by