Jaanuar toob Credit24 meistriliigas vastasteks tabeli ülemise poole võistkonnad - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Jaanuar toob Credit24 meistriliigas vastasteks tabeli ülemise poole võistkonnad

Credit24 meistriliiga naaseb enda talveunest ning peagi jätkuvad mängud playoffi pääsemise nimel. Hetkel hoiame 14 peetud mänguga kolmandat kohta, meie ette mahuvad veel Saaremaa VK ja Pärnu VK. Jaanuaris ootavad meid ees tugevad mängud, sest vastamisi tuleb minna liigatabelis kõrgetel kohtadel olevate võistkondadega.

Esimese mängu pärast pikemat pausi peame me Rakveres kohaliku võrkpalliklubi vastu, kes on ka valitsev Balti liiga meister. Hetkel kuuendal kohal asetseva Rakverega mängime me järgmise nädala neljapäeval ehk 18. jaanuaril. Juba 21. jaanuaril tuleb meil võõrsil minna vastamisi tugeva BIGBANK Tartuga. Hetkel Balti liigas on tartlased täpselt meie seljataga neljandad ning kahtlemata tahavad nad meist mööduda. Hooaja esimeses mängus kaotasime neile 0:3 ning oodata on kahtlemata suurt lahingut.

Pärast kahte võõrsilmängu naaseme pealinna, et võõrustada kahte Läti võistkonda. 27. jaanuaril sõidab meile "külla" RTU/Robežsardze, kes hoiab hetkel seitsmendat kohta liigas. Lätis kaotasime neile vägagi valusalt 2:3, kuid loodetavasti pärast teist mängu mängib teine muusika. Selle kodumängu peame me Sõle Spordikompleksis. Päev hiljem ehk 28. jaanuaril oleme juba tagasi Audentese Spordikeskuses ning vastaseks VK Biolars/Jelgava võistkond. Meie peatreener Austris Stals oli möödunud hooajal nende ridades mängiv treener, kuid vanade teenete eest midagi lihtsalt ei anta. 

Jääme põnevusega ootama aasta esimesi mänge ning kohtumiste lähenedes jagame Teile kahtlemata infot nii Facebooki kui ka meie kodulehe kaudu. 

 
Website built and powered by