Homme algab Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Homme algab Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria

Juba homme (28.03) algavad Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeriad. Meie vastaseks on alati tugev Rakvere Võrkpalliklubi kus poolfinaali edeneb edasi võistkond, kes pälvib kaks võitu.

Sellel hooajal oleme Rakvere meeskonnaga kohtunud kahel korral ning mängud on olnud vägagi tasavägised. Hooaja esimeses mängus alistasime nad 3:2, kuid teises mängus jäime sama skooriga neile alla. Veerandfinaalseeria Rakvere vastu algab homme kell 19:00 meie koduväljakul Audentese Spordikeskuses.

Korduskohtumine peetakse laupäeval Rakvere Spordihoones kell 17:00. Juhul kui pärast laupäevast mängu peaks seeria olema viigis 1:1, siis kolmas ja otsustav kohtumine peetakse pühapäeval kell 17:00 Audentese Spordikeskuses. Meeskond on lahinguks valmis ning ootab kõiki võrkpallifänne JUBA HOMME saali enda lemmikule kaasa elama!