HENRI TREIALI KODUKLUBI VÕÕRUSTAB EUROSARJAS SELVER TALLINNAT - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

HENRI TREIALI KODUKLUBI VÕÕRUSTAB EUROSARJAS SELVER TALLINNAT

Kolmapäeval kell 19:00 jätkab eurohooaega Selver Tallinn, kes läheb CEV Cup sarja 1/32-finaali avamängus võõrsil vastamisi Henri Treiali tööandja ČEZ Karlovarskoga.

Homme on eurosarjades mänguhoos ka mõlemad Belgias mängivad rahvuskoondislased. Andres Toobali koduklubi Antwerpeni Callant Topvolley võõrustab samas sarjas horvaatide Kaštela Mladost Ribolat. Taavi Nõmmistu ja Maaseiki Noliko sõidavad aga Meistrite liigas külla Moskva Dünamole. Juba täna kell 21:30 näeb Laola1.tv vahendusel aga otseülekandes Ardo Kreegi ja Pariisi Volley kohtumist Vfb Friedrichshafeniga.

Tuleme aga tagasi kõige põhimõttelisema matši juurde, mis toimub Eesti vollefännidele väga hästi tuttavas Karlovy Vary’s. Treiali koduklubi on Tšehhi meistriliigas võitnud kümnest mängust kaheksa, millega hoitakse turniiritabelis Kladno järel teist kohta.

„Hooaja algus on olnud üldiselt hea. Eesmärgiks oli võita kõik kodumängud, ent tagasilöök tuli matšis Praha võistkonnaga. Kui see välja jätta, siis kõik muud asjad on meil hästi toiminud ja võistkond ning ka klubi juhtkond on meie sooritustega seni rahul olnud,” rääkis Treial.

Kolmapäevast vastasseisu koduriigi klubiga ootab rahvusmeeskonna keskblokeerija huviga. „Läheme kohtumisele heade tunnetega, kuna eelnevad mängud on meil hästi läinud ja kõigil on omavahel hea klapp. Üritame oma asja teha ja usun, et kolmapäeval võib oodata igati huvitavat mängu,” sõnas Treial.

Küll ei saa meeskonda hüppeliigese vigastuse tõttu aidata Tšehhi koondise nurgaründaja Marek Zmrhal, kelle vastu mängis Eesti ka sügiseses Euroopa meistrivõistluste valiksarjas. Samast ajast pärineb kokkupuude ka võistkonna libero Daniel Pfefferiga. Koondiseperioodist on Selveri meeskonna juhendaja Rainer Vassiljev puutunud kokku ka Karlovy Vary klubi ja Slovakkia rahvusmeeskonna 34-aastase sidemängija Daniel Končaliga. Praeguste koondislaste kõrval on klubis ka vanameister Ondřej Hudeček – 34-aastane nurgaründaja on aastaid ilma teinud Prantsusmaa meistriliigas. Liidrikoormat kannab diagonaalründaja Michal Kriško, kes samuti Tšehhi koondist esindanud. Lisaks kuulub võistkonda ka ameeriklane Eric Mochalski.

„Tegemist on igati korraliku võistkonnaga. Diagonaalründajad ja üks nurgamees löövad tugevat ja väga korralikku hüppelt servi ja neil on osav ja riskeeriva stiiliga sidemängija,” iseloomustas Vassiljev.

Nädalavahetusel sai Selver Tallinn Credit24 Meistriliigas kaks võitu tabeli tagaotsa kuuluvate Biolars/Jelgava ja ASK/Kuldīga üle. „Kindlasti oleks saanud paremini, aga peamine sai tehtud: saime kuus punkti ja mänguaega meeste vahel jaotada. Laupäeval Jelgava vastu oli selgelt näha keskendumisraskusi. Meeste mõtted olid juba kolmapäevase eurosarja mängu juures,” sõnas Selveri juhendaja.

Vassiljev lootis nädalavahetusel mänguaega anda ka nurgaründaja Rauno Tammele, ent palluri hüppeliigese vigastus polnud veel piisavalt taandunud ja nii otsustati koondislast hoida eesootavaks euromänguks. „Pühapäeval ja esmaspäeval tegi ta ainult jõutrenne, kuid eurosarjas saab ta vajadusel meeskonda aidata,” ütles Vassiljev.

 

CEV Cup sarja 1/32-finaalide kohtumised

 

Aeg

Koht

Koduvõistkond

Külalisvõistkond

Tulemus/Live-skoor

Ülekanne

7. dets 19:00

Karlovy Vary

ČEZ Karlovarsko (Henri Treial)

Selver Tallinn

LIVE

 

7. dets 21:30

Antwepen

Antwerpeni Callant Topvolley (Andres Toobal)

Kaštela Mladost Ribola

LIVE

 

21. dets 20:00

Kaštela

Kaštela Mladost Ribola

Antwerpeni Callant Topvolley

LIVE

 

21. dets

19:00

Audentese SH

Selver Tallinn

ČEZ Karlovarsko

LIVE

 

 

Meistrite liiga kohtumised

 

Aeg

Koht

Koduvõistkond

Külalisvõistkond

Tulemus/Live-skoor

Ülekanne

6. dets 21:30

Pariis

Pariisi Volley (Ardo Kreek)

Vfb Friedrichshafen

LIVE

Laola1.tv

7. dets 18:00

Moskva

Moskva Dünamo

Maaseiki Noliko (Taavi Nõmmistu)

LIVE

Laola1.tv

 
Website built and powered by