Head jätkuvat 2014 aastat!!! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Head jätkuvat 2014 aastat!!!

Tervitused kallid fännid ja Head jätkuvat Aastat Teile kõigile!

Uus aastanumber on kohale jõudnud ning Selver Tallinn jätkab uue hooga, et see aasta muuta veel paremaks kui oli eelmine. Alanud jaanuari puhul teeme väikese ülevaate, mida meie klubi lähitulevikus ees ootab. Etterutates võib öelda, et Jaanuarikuu tuleb tihe ning täis võimsaid võrkpallielamusi.

Alustame Klubi noortega. U-18 vanuseklassis toimuvad 24.-26. jaanuarini EVF Karikavõistluste finaalturniirid. Noormeeste esimene finaalturniir toimub Võrus ning neiud panevad oskused proovile Viljandis.

Meie esiliiga meeskonnad Selver Kikas,  teeb selleaastase avastardi 11.jaanuaril algusega kell 15:00. Kohtumine leiab aset Audentese Spordihallis  AS Espak Narva/SK Energia vastu. Ei anta meie noortele päevagi puhata, kui juba pühapäeval tuleb sõita ise Narva, et mängida teine kohtumine SK Energia vastu, seal algab mäng kell 13:00.

Meie esindusmeekond alustab uut aastat kohe eriti aktiivselt.  Juba täna 7.jaanuaril toimub meie selle aasta esimene kodumäng  Kalevi Spordihallis kell 18:00, kus vastasteks on lõunanaabrid RTU/Robezsardze. Laupäeval, 11. jaanuaril saavad kõik meie fännid teha ühe sportlikult meelelahutusliku päeva Audentese Spordihallis ning pärast esiliiga mängu kaasa elada ka Schenker liigale, kui esindusmeeskond kohtub kell 18:00 VK Biolars/Jelgavaga.

13.jaanuaril sõidab Selver Tallinn Sloveeniasse, kus toimub Eurosarja mäng Calcit KAMNIK meeskonna vastu.  Pikka puhkust pärast eurosarja mängu ei ole ning juba 16. jaanuaril saavad fännid taaskord omadele tulla kaasa elama, kui  Kalevi Spordihallis toimub  kohtumine Danpower Võru/Noortekoondise vastu algusega kell 18:00.

19. jaanuaril toimub põnev kohtumine Pärnu Võrkpalliklubi vastu Pärnu Spordihallis ning kes Pärnusse tulla ei saa, saab mängu vaadata televisiooni vahendusel. Kohtumine algusega kell 16:00 TV6-s. Ühtlasi saab selle mänguga läbi Schenker liiga põhiturniir ja selgub Final4 korraldaja.

Esindusmeeskonna jaanuarikuu viimane SUURKOHTUMINE leiab aset  23.jaanuaril kell 20:00 Kalevi Spordihallis, kus toimub Eurosarja kordus kohtumine Selver Tallinna ja Calcit KAMNIK meeskonna vahel. Selle mängu võitja kindlustab endale koha kaheksa parema hulgas.

Loodame, et  Teie uusaastalubadused hõlmasid ka Selver Tallinna klubile  igal võimalikul viisil kaasaelamist ning ootame Teid kõiki tagasi spordihalli, et üheskoos viia Selver Tallinn võitudeni!

Pildid / - A3JaanuariManguplakat


 Kommenteeri

Nimi:
Kommenteerides ärme unusta elementaarseid viisakusreegleid!

 
Website built and powered by