FINAALSEERIA JÄTKUB... - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

FINAALSEERIA JÄTKUB...

Eesti meistriliiga viiendas finaalmängus alistas Bigbank Tartu koduväljakul Selver Tallinna 3:2 (23:25, 25:18, 25:11, 25:27, 15:8) ja vähendas nelja võiduni peetava vastasseisu üldseisu 2:3-le.

Finaalseeria viies kohtumine algas paremini Selveri jaoks, kes võitis esimese geimi 25:23. Teises oli omakorda parem Tartu 25:18 ning kolmandas juba 25:11. Neljanda geimi suutis aga võita Selver 27:25 ja nii läks mäng otsustavasse geimi. Mänguvõidu tõi Tartule viimase geimi 15:8 võit.

Selveri peatreener Rainer Vassiljev: "Otsisime koosseisu ja tulime selle karusselli pealt mängu tagasi ning jõudsime viiendasse geimi. Pärast suurelt kaotatud geimi oligi esimene eesmärk viiendasse jõuda ja siis edasi vaadata. Meil olid lõpus omad võimalused, kuid täna oli selline koosseisu otsimise mäng."

Selveri poolelt tegi seekord kahvatu esituse diagonaalründaja Lincoln Williams, kes jäi lõpuks 13 punkti peale. Võrdluseks, Tartu pommitaja Bradley Gunter tõi 26 punkti.

"Täna ei olnud meil alguses Lincoln Williamsit pundis ja sealt jäi natukene puudu. Samas on mänge, kus just tema on meid vedanud ja teised varju jäänud. Igal mängul on oma iseloom," ei olnud Vassiljev mehe suhtes kuigi kriitiline.

 
Website built and powered by