Eurolahing on ukse taga! <i>(lisatud turniiritabel)</i> - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Eurolahing on ukse taga! (lisatud turniiritabel) (3)

Homme, 06.12.2012 saab alguse meie euroteekond CEV Challenge CUP raames. Mäletatavasti langesime madalama astmega turniirile peale kaotust Soome klubi Valepa Sastamalale. Vastaseks kvalifikatsiooniringist tuleb meile Copra Elior Piacenca, kes on hetkel Itaalia A1 liigas kuuendal kohal. Juba see annab vihjeid, et tegemist on väga tugeva meeskonnaga. Kaks tunduimat meest on Itaalia rahvuskoondise mehed Samuel Papi (nurgaründaja) ja Alessandro Fei (diagonaal). Kindlasti tasub jälgida ka Hristo Zlatanovi mängu, kes veel alles hiljuti koondist esindas.

Kui kindlat võitu sellest mängust loota on veidi naiivne, siis hambaid tuleb näidata kindlasti. Ei juhtu just tihti, et sellise kaliibriga meeskond meid külastab. Tänu sellele on meie noortel võimalus ennast maailmale ka pisut näidata. Välismaal mängijaid eestlaste seas küll on aga pildile pääsemine on alati olnud keeruline. Ajalugu näitab, et reeglina tullakse siia mütsiga lööma ja kerget võitu korjama. Siinkohal on üks trumpidest meie taskus.

Hiljuti selgus tõsiasi, et Asko Esna hüppeliiges võibolla mehel mängida ei luba. Asko enda sõnul tehakse küll tööd selle nimel, kuid tõde selgub alles mängupäeval. Mängust rääkidest oli mees igati optimismi täis. "Kõik need kuulsad mehed on sama moodi lihast ja luust ning omavad närvikava. Meie tugevuseks on see, et oleme neile tundmatu vastane ja paistame esmapilgul lihtsa võiduna. Siin peamegi staarid unustama ja mängu oma reeglitega juhtima. Minu arvates ei ole geimivõit või isegi mänguvõit täielikult välistatud" sõnas Asko Esna.

Selle ringi võitja pääseb CEV Challenge CUP 1/16 finaali. Teine kohtumine toimub 13. detsembril juba Itaalias.

Homne mäng algab kell 20:00 Kalevi Spordihallis. Piletihinnad on 5€ ja 2€. Teleülekannet teostab TV6 ja pilti internetis edastab Tipikas.tv, Delfi.ee ja sport.ohtuleht.ee

Autor: Tanel Keskküla


Turniiritabel

NB! Lisainfo saamiseks liigu hiirega mänguikoonile 


 Kommenteeri

Nimi:
Kommenteerides ärme unusta elementaarseid viisakusreegleid!

 
Website built and powered by