Esindusmeeskonna võidukas nädalavahetus! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Esindusmeeskonna võidukas nädalavahetus!

Selver Tallinn esindusmeeskonnal oli taaskord üks tihe nädalavahetus. Kahel päeval sai võistlustules olla Pärnu Võrkpalliklubi ning Järvamaa Võrkpalliklubiga.

Laupäeval toimus Tondiraba Jäähallis meie kodumäng Pärnu Võrkpalliklubi vastu.  Täiskoosseisus vastu astunud Pärnu võttis mängu esimese geimi 25:21, näidates väga kindlat  meeskonnatööd. Kolmes järgmises geimis aga võttis tuurid üles Selver Tallinn ning rohkem Pärnule lootust ei antud. Järgmistes geimides alistas Selver Tallinn Pärnu VK seisudega 25:21/ 25:17/25:23. Mõlemas võistkonnas olid suurimad punktitoojad diagonaalründajad. Lincoln Williams, kes võttis üle vastaste Hindrek Pulga töökohustused Selver Tallinnas, tõi võistkonnale 26 (+ 12) punkti ning Hindrek Pulk Pärnule 20 (+11) punkti.

Kuid ei antud meeskonnale pikka puhkust, sest juba järgmisel päeval tuli sõita Paidesse, kus E-Piim Spordihallis toimus kohtumine selle aasta uustulnukaga Schenker Liigas- Järvamaa Spordiklubiga.  Esimesed kaks geimi Järvamaa erilist vastupanu ei osutanud, ning Selver Tallinn alistas vastased seisudega 25:14 ja 25:17. Kolmandas geimis andis Selveri peatreener Rainer Vassiljev mänguaega varumeestele.  Järvamaa VK kasutas võimaluse ning üllatas 25:23 geimivõiduga. Neljas geim aga kuulus jällegi kindlalt Selver Tallinnale seisuga 25:17. Suurimad punktitoojad olid Selver Tallinnal Lincoln Williams ning Järvamaa VK-l Romet Priimägi.

Juba 30.oktoobril toimub Tallinnas TTÜ Spordihoones teine  Eesti Karikavõistluste veerandfinaalkohtumine TTÜ meeskonna vastu. Esimene kohtumine lõppes kindla 3:0 seisuga.  Otsustav lahing on algusega kell 17:00.

Järgmine Schenker Liiga kohtumine Selver Tallinn VK-l toimub 9.novembril 2014 ning siis tuleb võtta ette teekond Võrru, kus vastamisi minnakse Danpower/Võru Võrkpalliklubi vastu.