Esindusmeeskonna hooaeg läbi!! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Esindusmeeskonna hooaeg läbi!!

Head Selver Tallinna fännid,

eilsega sai esindusmeeskonna võrkpallihooaeg 2013/14 läbi. Eesti meistrivõistluste finaalseeria viiendas mängus otsustati tiitlivõitja.  Läbi finaalseeria näitas natuke kindlamat mängu Tartu Bigbank, meil samas puudus see nii vajalik lisakäik. Aga peame olema rahul, et niikaugele jõudsime ja finaalseerias midagi kergelt ära ei andunud.

Hooaja võib kokku võtta siiski rõõmsates toonides! Nii nagu ka eelmine aasta, läksid kõik tiitlid erinevatele meeskondadele. Seda saab võtta ainult positiivselt - Eesti meeste meistriliiga tase on ühtlaselt kõrge ning põnevusest juba puudust ei tule. Ükski karikas ega medal pole jaotatud juba hooaja alguses, vaid kõigil on võrdsed võimalused ja heitlus tiitlite eest on armutu. Hooajal 2013/14 Eesti karikavõistlustelt lahkusid võitjana TTÜ meeskond, SCHENKER liiga lõvid ilutsevad Selver Tallinna karikakapil ning Eesti meister, siis seekord Tartu.

Klubi  tänab südamest oma fänne ja toetajaid, kes käisid saalis kaasaelamas ning kes olid kodudes interneti ja televiisori vahendusel meiega! Tänu meie suurepärastele fännidele on Schenker Liiga lõvid kodus tagasi….

Loodame Teid kõiki näha ka järgmisel hooajal meile kaasa elamas. Järgmiste põnevate heitlusteni ning nagu ikka - saalis näeme!!!

 

Eesti hõbedadTallinn Selver hooajal 2013/2014


 Kommenteeri

Nimi:
Kommenteerides ärme unusta elementaarseid viisakusreegleid!

 
Website built and powered by