Esimeses EMV poolfinaalseeria kohtumises Pärnule vastu ei saadud- kõik otsad veel lahtised. - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Esimeses EMV poolfinaalseeria kohtumises Pärnule vastu ei saadud- kõik otsad veel lahtised.

Eile toimus Audentese Spordihallis üks vägagi tegus õhtupoolik.  Klubi noored said rannavõrkpalli kuninga, Rivo Vesiku juhendamisel teha ühe toreda ühistreeningu, millele järgnes ka väike kõhutäide imemaitsva kringli näol. Seejärel koguneti tagasi saali, kus sai kaasa elada esindusmeeskonna  EMV poolfinaali esimesele kohtumisele Pärnu Võrkpalliklubi vastu.

Selver Tallinna meeskonnal  eile õnne ei olnud ning tuli vastu võtta valus 0:3 kaotus. Pärnu  üllatas  kindla ja tugeva serviga ning Selver ei suutnud samaga vastata.  Samuti ei suudetud rünnakul Pärnule liiga teha. Suurima punktitoojana oli Selver Tallinna poolel taaskord diagonaalründaja Lincoln Williams, kes tõi meeskonnale koguni 22 punkti (+15). Vastate poolel oli resultatiivseim Andrus Raadik 15.punktiga (+10).

Poolfinaalseeria teine kohtumine leiab aset Pärnu koduseinte vahel tuleval laupäeval. Kolmas kohtumine toimub taaskord Audentese Spordihallis, 30. märtsil  algusega kell 18:00.

Selver Tallinna esindusmeeskond kutsub kõiki toetajaid ja fänne saali kaasa elama. Esimene kohtumine ei otsusta veel midagi ning kõik on  lahtine. Meeskond pead norgu ei lase ning võitleme edasi. Üheskoos astume Pärnule vastu!!!

 

Ühistreening Rivo Vesikuga

 
Website built and powered by