EMV finaalseeria viigis- Selver Tallinn jätkas kindlat joont - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

EMV finaalseeria viigis- Selver Tallinn jätkas kindlat joont

JUHHEEIII... Eile Audentese Spordihallis toimunud kohtumises viigistas Selver Tallinn Eesti meistrivõistluste finaalseeria seisule 2-2.

Kodusaalis suurepäraste fännide ja toetajate abil alistas Selver Tallinn Pärnu Võrkpalliklubi kindlalt 3:0 (25:23, 25:22, 25:23).

Mängu resultatiivseim oli nurgaründaja Karli Allik, kes kogus kolmegeimilises kohtumises 15 punkti Selveri arvele.

Kui rünnakul oli Pärnu  parem, realiseerides 52,9 protsenti tõstetest, siis  Selveri meeskonna näitaja oli 43,2. Blokis jäi Pärnu meeskond  alla 3-10, pallingul kogunes neile kolm ässa, Selverile kogunisti kaheksa. 

"Emotsioonid on vapustavad. Suur osa meie võidus on fännidel, keda oli täna Audentese spordihoonesse nii palju tulnud - nad andsid meile kõvasti jõudu juurde," sõnas Selveri nurgaründaja Karli Allik. "Pärnu ei lahendanud kaitsepalle ära, meie suutsime seda märgatavalt paremini. Teine tegur oli meie tugev ja hea serv, millega saime Pärnu natukene võrgust eemale ja siis on juba lihtsam mängida," analüüsis 15 punktiga matši resultatiivseim olnud Allik kohtumist.

Järgmine Eesti meistrivõistluste finaalseeria kohtumine toimub Pärnu kodusaalis juba tuleval pühapäeval 1. mail kell 16:00. Ootame kõiki Selver Tallinna tulihingelisi fänne Pärnu Spordihalli kaasa elama ja saama osa võrratust võrkpallielamusest.

 

 

 

 
Website built and powered by