Eesti Karikavõistluste veerandfinaal juba sellel neljapäeval!! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Eesti Karikavõistluste veerandfinaal juba sellel neljapäeval!! (1)

Juba sellel neljapäeval 9.oktoobril leiab aset Eesti Karikavõistluste veerandfinaali avakohtumine Tallinna Arenal algusega kell 19:00. Juba kolmandat hooaega järjest tuleb rammu katsuda TTÜ võrkpalliklubiga. 2012. aasta Karikavõistlustel alistas Selver Tallinn TTÜ mõlemas veerandfinaali kohtumises. Esimene kodus võeti kindlalt 3:0. Teine kohtumine lõppes TTÜ publiku ees 3:2 võiduga.  Eelmise aasta Karikavõistlustel läks aga napp võit TTÜ-le. Kuigi kokkuvõttes oli kahe mängu tulemus 1:1, lugesid võidetud-kaotatud geimid. Esimeses mängus alistus Selver Tallinn TTÜ-le 1:3. Teine kohtumine küll võideti, kuid 3:2 seis andis TTÜ-le kõik vajaliku, et minna edasi poolfinaalidesse. Mõlemas meeskonnas on toimunud suuri muudatusi ning ennustada on keeruline, kes sellel korral peale jääb! Ajalugu näitab, et vastast alahinnata ei tohi ning võitlusesse tuleb minna täies „relvis“, kuhu alla kuuluvad kindlasti ka fännid!

Seetõttu kutsume üles kõiki meie toetajaid ja fänne 9. oktoobril  Selver Tallinn Võrkpalliklubi hooaja esimesele kodumängule Tallinna Arenal (Varraku 14, Tallinn) algusega kell 19:00.

Üheskoos lähme sammu Eesti karikale lähemale!!!