Eelmise nädala Rannavolle etapid tõid võistlema 58 võrkpallurit! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Eelmise nädala Rannavolle etapid tõid võistlema 58 võrkpallurit!

Järjekordne turniiriderohke nädal on Selver Tallinn Rannavolle keskuses mööda saadetud. Kahel turniiril kokku osales 58 sportlast.

Nädalat said alustada taaskord meie naispaarid. Maitsvad auhinnad pani välja Saaremaa lihatööstus. Ilm oli kaunis ja soe ning volletama tuli 8 paari.

Loosiga jagati naispaarid kahte alagruppi. Alagruppide kaks paremat said edasi poolfinaalidesse.

Esimeses poolfinaalis kohtusid omavahel alagrupi võitnud Kristi Nõlvak/Erle Püvi ning teises alagrupis teiseks tulnud Mari Loorman/Triin Veideman.  Alguses pingeliseks kujunenud mängu kaotasid kindlalt Loorman/Veideman 16:21.

Teises poolfinaalis kohtusid Mari-Liis Graumann/Anett Hollas ning Doris Torilo/Merylin Meho.  Esikohta läksid kindla võiduga jahtima Graumann/Hollas võites kohtumise 21:11.

III-IV koha mäng kulges väga pingeliselt. Alguses juhtima läinud Torilo/Meho mängisid oma eduseisu maha ning geim kulges punkt-punktis kuni lõpuni.  Geim lõppes seisuga 24:22 Torilo/Meho kasuks ning saavutati kolmas koht.

I-II koha mäng oli ühepoolsem.  Graumann/Hollas alistasid Nõlvak/Püvi kindlalt 21:13 ning tulid sellega etapi võitjateks.

Kolmapäeval olid võistlustules meespaarid. Kaunist ilma ja sportlikku õhtut tuli nautima kokku 21 paari. Moodsad auhinnad pani seekord meespaaridele välja thegoons.eu.

A-tugevusgrupis oli kohal 10 paari. Mängiti kahe-miinus süsteemiga.  Esimesse poolfinaali jõudsid Andris Õunpuu/ Kristjan Sikaste. Neile tulid vastaseks miinusringist end ülesmänginud Aivar Kaljur/Jaanus Kuller. Kohtumine lõppes suhteliselt ühepoolse Sikaste/Õunpuu võiduga 21:14. Teises poolfinaalis kohtusid omavahel  Kristjan Jürima/ Siim Põlluäär ning Imre Luht/Harrys Puusepp. Mäng lõppes kindla Põlluäär/Jürima võiduga 21:13.

I-II koha mäng oli punkt-punktis, kuid Jürima/Põlluäär kasvatasid geimi teises pooles vahe pikemaks ning vormistati 21:17 võit enda arvele. Sikaste/Õunpuu jäid teisele kohale.

III-IV koha mängus domineerisid kindlalt Kuller/Kaljur ning võideti kolmas koht.

B-tugevusgrupis oli seekord 11 paari. Sarnaselt A-tugevusgrupile mängiti kahe-miinus süsteemiga. Esimeses poolfinaalis kohtusid omavahel Oliver Oberg/Urmo Kallakas ning Karmo Aros/ Viljo Aros. Kindla 21:15 võiduga läksid esikohta jahtima Aros/Aros. Teine poolfinaal kulges märksa pingelisemalt. Kuldar Kiho/ Roland Kraavi ning Kaarel Tammaru/Marko Välinurme vaheline heitlus lõppes Kiho/Kraavi võiduga 21:19.

I-II koha mängus läksid Kiho/Kraavi esialgu juhtima, kuid geimi keskel Aros/Aros viigistasid seisu. Seejärel kulges mäng punkt-punktis. Pingeline heitlus lõppes Kiho/Kraavi võiduga 23:21.

III-IV koha mäng oli märksa ühepoolsem. Tammaru/Välinurm vastastele erilisi lootusi ei andnud ning mäng võideti 21:13.

Järgmisel nädalal toimuvad Selver Tallinn Rannavollekeskuses järgmised etapid:

14.07.2014 SEGAPAARID

16.07.2014 MEESPAARID

Etappide algus 18:00 ning osavõtutasu 10eurot paar. Registreerimine telefonil 5175401 või 17:45 kohapeal.