Edukas Leedu nädalavahetus andis tabelisse 6 punkti - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Edukas Leedu nädalavahetus andis tabelisse 6 punkti

Nädalavahetus viis meeskonda taas lõunasse, sedapuhku, käisime Vilniuses ja Šaulais.

Kuue mänguga oleme kogunud 17 punkti. Eilses matšis pidi Selver Tallinna paremust tunnistama Šiauliai Elga, kes jäi koduplatsil valitsevale Eesti meistrile alla 1:3 (13:25, 21:25, 26:24, 14:25). Laupäevane kohtumise võitsime 3:0(25:21, 25:19, 25:18) Vilniuse esinduse vastu.

Kui jätta välja Karli Allik ja Dmitri Dolgopolov, kelle mõlema ainuke rünnakuüritus jäi punktiks vormistamata, oli kõigi ülejäänud võitjate rünnakuprotsent vähemalt 50. Oliver Orav tõi võitjate parimana 20 punkti, Lincoln Williams lisas 15 ja Rauno Tamme ning neli ässpallingut löönud Siim Ennemuist kumbki 12.

Meeskonna nurgaründaja Rauno Tamme kommenteerib nädalavahetust järgmiselt: "Tulemuse poolest võib Leedu nädalavahetust pidada edukaks, aga kohati on meie enda mängus rumalaid otsuseid. Rahule võib jääda meie eduka serviga ning ka omavigade arv ei olnud ülemäära suur. Me suudame hoida vastast ühes asetuses kauem kinni, kui me ise oma vigadega neid mängu tagasi ei aita. Kokkuvõttes võib igati rahule jääda, kuna see nädalavahetus oli ühe tiheda perioodi lõpp ning suutsime vastu pidada.Enda esitlusega võib vast rahule jääda, aga alati saab paremini. Väga hea tunne on jälle platsil olla ning koos meeskonnaga areneda.Meie mängu teeb palju efektiivsemaks Raineri poolt valitud taktika, tänu millele oleme suutnud ka raskemad hetked endale kallutada."

 

 

-Selver Tallinn-

 
Website built and powered by