Credit24 meistriliiga playoff võistkonnad ning meie veerandfinaali vastane - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
  19.02.2020 19:00

Credit24 Champions League 2019/2020 BIGBANK Tartu - SELVER TALLINN

 
     
 
 
 
 

Credit24 meistriliiga playoff võistkonnad ning meie veerandfinaali vastane

Kuigi Credit24 meistriliiga põhiturniiril on meil veel jäänud kaks mängu, siis selgunud on juba kõik kaheksa playoff võistkonda. Samuti on suure tõenäosusega selgeks saanud võistkond kellega läheme playoffis vastamisi. 

7. märtsil mängime Audentese Spordikeskuses enda põhiturniiri viimase kodumängu kui me võõrustame tabeli viimast OC Limbaži/MSG meeskonda. 11. märtsil tõmbame põhiturniirile joone alla kui suvepealinnas kohtume Pärnu Võrkpalliklubiga. Vaatamata veel toimuvale kahele mängule on nüüdseks selgunud kõik kaheksa võistkonda, kes hakkavad Credit24 meistriliiga võidu nimel heitlema. 

Kui me kodus tabeli viimase OC Limbaži/MSG vastu ei väärata, siis lähme playoffis vastamisi lätlaste SK Jekabpilsi Luši meeskonnaga. Kohtumised nendega on olnud vägagi põnevad ning novembris alistasime nad kodus 3:2. Mõned päevad tagasi pidime aga nende kodusaalis tunnistama 2:3 paremust. Veerandfinaal peetakse kolmest parema süsteemiga ehk üks võistkond peab võitma kaks kohtumist. Final Four leiab aset 23.-25. märtsini ning poolfinaalides ja finaalides otsustab paremuse vaid üks kohtumine. 

Playoffi pääsenud võistkonnad Credit24 meistriliigas:

Selver Tallinn

Pärnu Võrkpalliklubi

SK Jekabpils Luši

Rakvere Võrkpalliklubi

RTU/Robežsardze

VK Biolars/Jelgava

BIGBANK Tartu

Saaremaa Võrkpalliklubi

 
Website built and powered by