Credit24 meistriliiga suurimaks punktikahuriks Orav - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Credit24 meistriliiga suurimaks punktikahuriks Orav

Selver Tallinna nurgaründaja ja ka Eesti koondisesse kuuluv Oliver Orav on tänavu Credit24 meistriliigas olnud üks liiga kõige efektiivsemaid mängumehi.

22-aastane Orav on hetkel liiga kõige suurem punktikütt tuues 11 mänguga lausa 192 punkti. Tema rünnakuprotsent on olnud täpselt 50 ning esikümne meestest on seegi näitaja parimate hulgas.

Hea meel on tõdeda, et lisaks Oravale on kümne suurima punktitooja hulgas ka Taavi Nõmmistu (6. koht) ja Albert Hurt (8. koht). Ässpallingute arvestuses on Orav hoidmas kõrget teist kohta 26 ässaga. Seega lööb 22-aastane mängumees keskmiselt igas mängus vähemalt kaks ässa. Teistest Selveri mängumeestest on parimate servijate tabelis veel Hurt (11. koht/ 16 ässa) ja Nõmmistu (14. koht/ 15 ässa).

Nii nagu on suurimate punktitoojate ja ässpallingute tabelis esirinnas Selveri mängumehed, siis teisiti ei ole ka parimate blokeerijate pingereas. Esikohal on meie temporündaja Reimo Rannar, kes vastaseid „karistanud“ blokis juba 36 korral. Neljandal kohal on meie diagonaalründaja Nõmmistu (28 blokki).

Hetkel on meil Credit24 meistriliigas käsil 7-mänguline võiduseeria. Mängudega jätkame järgmisel nädalavahetusel, kui laupäeval sõidame Lätti, et kohtuda seal OC Limbaži/MSG võistkonnaga. Juba järgmisel päeval võõrustame kodus Audentese Spordihallis hetke tabeliliidrit Pärnu Võrkpalliklubi. 

 
Website built and powered by