CREDIT 24 MEISTRILIIGA KUU PARIMAKS VALITI KARLI ALLIK! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

CREDIT 24 MEISTRILIIGA KUU PARIMAKS VALITI KARLI ALLIK!

Baltikumi võrkpalliklubisid ühendava Credit24 Meistriliiga jaanuari parima mängija tiitli pälvib Selver Tallinna ja rahvusmeeskonna nurgaründaja Karli Allik.

Valitsev Eesti meister pidas lõppenud kuul ühisliigas neli kohtumist ja võitis need kõik. Esmalt mängiti koduväljakul üle mõlemad Leedu klubid, seejärel alistati võõrsil Järvamaa 3:0 ja maiuspalaks eelmisel pühapäeval ka suur kodune konkurent Pärnu Võrkpalliklubi 3:1 Viimase matši võit kergitas Selveri ühtlasi tabelis suvepealinna võistkonnast mööda.

Karli panustas igasse võitu kahekohalisse punktisumma, kusjuures mäng-mängult läksid nurgaründaja esitused aina paremaks. Kui ta alustas kuud kahe tosinapunktilise matšiga, siis kahes viimases mängus oli saldo 18 ja 19 punkti. Kuu kogusummaks kogunes seega 61 punkti, mis oli sarjas paremuselt kolmas näitaja. Nurgaründaja efektiivsusnäitaja +34 oli sarja neljas tulemus. Eriti kõvasti valmistas Allik vastastele peavalu aga servijoone tagant, lüües nelja mängu peale koguni kümme ässa. Eriti hoos oli ta Pärnu vastu, kust pallinguga tuli viis otsepunkti.

Eduka ründetegvuse kõrval näitas Allik kindlust ka vastuvõtul. Igas mängus oli tema näitaja vähemalt 62,5 protsenti. 

 

 
Website built and powered by