Baltimaade meistrivõistlused U-18 vanuseklassi noormeestele eelmisel nädalavahetusel Tallinnas! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Möödunud nädalavahetusel toimusid Tallinnas Baltimaade meistrivõistlused U-18 vanuseklassi noormeestele.  Kuna kaks Leedu võistkonda jäid tulemata, avanes Selver Tallinna noortel võimalus osaleda tugevatasemelisel turniiril. Võistkond oli küll koosseisult vastastest noorem- mängiti kolme U-16 vanuseklassi kuuluva noormehega ning ainult üks noormees liigub järgmisel aastal U-20 vanuseklassi. Kuid kokkuvõttes saadi häid kogemusi ning harjutada juba tuleval nädalavahetusel toimuvateks Eesti meistrivõistlusteks.

Turniirist võttis osa 12 võistkonda ning moodustati kolm neljast alagruppi. Ühes alagrupis oldi Premium7/Salva Tartu, Jelgava Spordiklubi ja  SM Dubysa Šiauliaiga. Alagrupi vastased olid tõesti vägevad.  Selver Tallinn küll alagrupis võitu ei noppinud, kuid endast anti ikka parim.  Jelgava ning Tartu vastu geimivõitu ei saavutatud. SM Dubysa Šiauliaiga vastu alustati mängu raskelt,  kuid seejärel üllatati vastest ning võideti geim.

Kuna alagrupis jäädi viimaseks, mängis Selver Tallinn 9.-12. koha peale. Sarnaselt esinelikule mängisid viimased neli omavahel poolfinaalid ning kohamängud.  Taaskord tuli kokku minna SM Dubysa Šiauliaiga. Seekord jäädi alla väga napilt. Viiegeimiliseks kujunenud mängus kaks esimest geimi kaotati. Seejärel võttis Selver Tallinn end kokku ning võitis kaks järgmist geimi. Viiendas geimis aga suutsid vastased veel viimased jõuraasud mängu panna ning võideti 15:10 ning sellega ka kogu mäng 3:2.

Selver Tallinn liikus edasi 11.-12. koha mängule.  Vastaseks osutus Põltsamaa Spodikool. Kõikide kohtade eest võideldi tulihingeliselt ning ka see kohtumine mängiti viie geimiga. Selver Tallinn võitis kohe kohtumise avageimi, kuid kaks järgmist kaotati. Neljandasse geimi minek oli kriitilise tähtsusega kuna oldi 1:2 taga. Neljandas geimis aga vastased alistasti. Viies ja otsustav geim kulges väga pingeliselt.  Selver Tallinna noormehed alistasid Põltsamaa Spordikool  viiendas geimis 16:14 ning kogu mäng võideti 3:2.

Selver Tallinn Võrkpalliklubi oli esindatud järgneva koosseisuga: Rainer Kont-Kontson, Siim Mõtshärg, Sten Vahtras, Karl Aunin, Kevin Õun, Hans Aaviksoo, Siim Melles, Karl Kristjan Tiivel, Sander Melles, Karl Kuhlberg, Arthur Dominic Must ja German Kohv. Näpunäited jagas treener Marko Vantsi.