Autasustati aasta tegijaid võrkpallimaastikul. - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Autasustati aasta tegijaid võrkpallimaastikul.

Nädalavahetusel oli Tartus koos kogu Eesti võrkpalli koorekiht. Selgitati Eesti karikavõitjad naiste ja meeste arvestuses ning autasustati aasta parimad võrkpallureid, treenereid ja kohtunikke. Suurel Eesti võrkpalli  95. juubelil said autasustatud ka meie klubis tegutsevad inimesed.

Täname tehtud töö ja vaeva eest  ning õnnitleme meie suurepärast ja nüüd Aasta noortetreeneri tiitlit kandvat Rando Ringmetsa. Ilma väärt treeneriteta ei oleks Eesti võrkpallil suurt tulevikku, kuid sellises tempos tundub tulevik helge olevat.

Soovime palavalt õnne ka  Aasta parimale noorvõrkpallurile Oliver Oravale. Selver Tallinna võrkpalliklubis alustanud noormees on tänaseks pürginud esindusmeeskonna ridadesse ning jätkab aina kasvavas edus.  Oliver on suureks plussiks meeskonnale ning kindlasti ka eeskujuks paljudele noortele.

Lisaks saalivõrkpallile autasustati ka rannavõrkpallureid. Õnnitleme Aasta parimaks nooreks rannavõrkpalluriks valitud Laura Jõge, kes saalihooajal esindab edukalt Selver Tallinna võrkpalliklubi neidusid.

Suured õnnesoovid meie tegijatele ning palju indu ka edaspidisteks tegevusteks!

 
Website built and powered by