Algav nädalavahetus toob vastasteks lätlased ja tabeliliidri - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
   
     
 
 
 
 

Algav nädalavahetus toob vastasteks lätlased ja tabeliliidri

Lõppema hakkab Credit24 meistriliiga esimene voor ning meil on jäänud mängida veel kaks mängu. Algaval nädalavahetusel kohtume lätlaste OC Limbaži/MSG ja Pärnu Võrkpalliklubiga.

Laupäeval võtame ette tee Lätimaale kus meie vastasteks on peaasjalikult Murjani spordigümnaasiumi ja noortekoondise palluritest koosnev võistkond OC Limbaži/MSG. Esimest hooaega Credit24 meistriliigas mängiv lätlaste võistkond on tänavu kaotanud lausa 10 mängu ja võitnud vaid ühe. Turniiritabelis asutakse 12. kohal Šiauliai Elga Master Idea SM ja TTÜ ees.

Pühapäeval tuleb meile vastu palju kõvem pähkel Pärnu Võrkpalliklubi. Hetkel tabelis esimesel kohal asetsevad pärnakad on tänavusel hooajal teeninud vaid ühe kaotuse ja saavutanud 11 võitu. Ainuke kaotus on tulnud Saaremaale, keda me sellel hooajal oleme korra võitnud. Tegemist on ka telemänguga, mis kantakse üle Kanal 12 ja Postimehe vahendusel. Ootame kõiki võrkpallisõpru pühapäeval Audentese Spordihalli, kus pall pannakse mängu kell 16:30.

Meil on hetkel käsil seitsmemänguline võitudeseeria. Liigatabelis oleme kolmandal kohal (24 punkti) ning kahtlemata saab eesolev nädalavahetus olema väga tähtis, mis puudutab tabeliseisu. 

TULE SAALI JA NAUDI VÕRRATUT VÕRKPALLI!

 
Website built and powered by