Treeningrühmad - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
  18.01.2018 19:00

Credit24 Champions League 2017/2018 Rakvere Võrkpalliklubi - Selver Tallinn

 
     
 
 
 
 

Treeningrühmad

Vali linnaosa:

Õismäe

Tüdrukud 2005-2009

Aeg Koht
E 15.00-16.30
Õismäe Gümnaasium (Õismäe tee 50)
K 15.00-16.30 Õismäe Gümnaasium (Õismäe tee 50)
R 15.00-16.30 Õismäe Gümnaasium (Õismäe tee 50)

Treener: Maret Kuuse 55564341

Tüdrukud 2002-2005 

Aeg Koht
E 16.30 - 18.00 Õismäe Gümnaasium (Õismäe tee 50)
K 16.30- 18.00 Õismäe Gümnaasium (Õismäe tee 50)
R 16.30-18.00 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)

Treener:  Maret Kuuse 55564341 Tiiu Kork

Poisid 2002-2006 

Aeg Koht
T 16.00 - 17.30
Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
K 16.00 - 17.30 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
N 16.00 - 17.30 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
R 16.00 - 17.30 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)

Treener: Kristjan Õuekallas 5223451 Reino Toop

Poisid 2005-2009 algajad

Aeg Koht
T 15.00-16.00
Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
K 15.00-16.00 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
N 15.00-16.00 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)
R 15.00-16.00 Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)

Treener: Kristjan Õuekallas 5223451

 

 

 

 

Kesklinn

Poisid 2005-2009 algajad uus treeningrühm

Aeg Koht

 T 17.15-18.45

 Jakob Westholmi Gümnaasium (Kevade 8)
 K 16.45 -18.00  Jakob Westholmi Gümnaasium (Kevade 8)
 N 16.00-17.15   Jakob Westholmi Gümnaasium (Kevade 8)

Treener: Reimo Kuri 5201196

Tüdrukud 2005-2009 algajad uus treeningrühm

Aeg Koht
T 18.00 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)
N 17.15 Jakob Westholmi Gümnaasium (Kevade 8)
R 17.30 Tallinna Tehnikakõrgkool (Pärnu mnt 62)

Treener: Janeli Palits 56 865 375

Tüdrukud 1999-2003

Aeg Koht
E 16.30 Tallinna Teeninduskool (Majaka 2)
T 17.00 ÜKE  Audentes (Tondi 84)
K 17.00 Tallinna Teeninduskool (Majaka 2)
R 16.30 Tallinna Teeninduskool (Majaka 2)

Treener Tiit Kõiv 5043497

Tüdrukud 1998-2002 edasijõudnud

Aeg Koht
E 18.00 Tallinna Teeninduskool (Majaka 2)
T 17.00 ÜKE  Audentes (Tondi 84)

K 18.30

Tallinna Teeninduskool (Majaka 2)

R 18.00

Tallinna Teeninduskool (Majaka 2)

Treener Tiit Kõiv 5043497

Poisid  2005-2009

Aeg Koht
E 15.00 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)
T 15.30 ÜKE Audentes (Tondi 84)
K 15.00 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)
R 15.00 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)

Treener: Marko Vantsi 51 996 080

Tüdrukud 2005-2009

Aeg Koht
T 17.00 Tallinna Sikupilli Keskkool (Kivimurru 9)
K 15.30 Tallinna Sikupilli Keskkool (Kivimurru 9)
N 17.00  Tallinna Sikupilli Keskkool (Kivimurru 9)

Treener: Tiit Kõiv 5043497

Poisid 2001-2004 (edasijõudnud) 

Aeg Koht
E 16.30 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)
T 17.00 ÜKE Audentes (Tondi 84)
K 16.30 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)
N 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)
R 16.30 Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)

Treener: Marko Vantsi 51 996 080

Tüdrukud 1998-2002 (edasijõudnud) 

Aeg Koht
E 17.30 Tallinna Tehnikakõrgkool (Pärnu mnt 62)
T 17.00 ÜKE Audentes (Tondi 84)
K 17.00 Sparta (Pärnu mnt 139C)
R 17.00 Sparta (Pärnu mnt 139C)
P 16.00 Tallinna Ühisgümnaasium (Pärnu mnt 71)

 Treener Sten Esna 50 73 878

Tüdrukud ja Poisid 2005-2009 (venekeelne grupp)

Aeg Koht
E 16.00 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali 36)
K 16.00 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali 36)
R 16.00 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali 36)

Treener: Aleksander Tsuhnenkov 56 630 559

Poisid 2001-2005  (venekeelne grupp) 

Aeg Koht
E 17.30 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali 36)
K 17.30 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali 36)
R 17.30 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali 36)
L 13.30  

Treener: Aleksander Tsuhnenkov 56 630 559

 Poisid 1998-2001 (venekeelne grupp) 

Aeg Koht
E 19.00 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali 36)
K 19.00 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali 36)
R 19.00 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Juhkentali 36)
L 15.00  

Treener: Aleksander Tsuhnenkov 56 630 559

Pirita

Tüdrukud 2005-2009

Aeg Koht
E 15.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
K 15.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
N 15.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)

Treener: Laos Lukas 50 161 95

 Tüdrukud 2000-2004

Aeg Koht
E 16.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
T 16.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
K 16.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)
N 16.30 Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19)

Treener: Laos Lukas 50 161 95

Mustamäe

Poisid 2006-2009 alustav treeningrühm esimene treening esmaspäeval 11. septembril

Aeg Koht
E 15.00 TTG (Sõpruse pst 187)  
T 15.00 TTG (Sõpruse pst 187)
K 15.00 TTG (Sõpruse pst 187)
N 15.00 TTG (Sõpruse pst 187)

Treener: Rando Ringmets 56634408

Poisid 2004-2007   esimene treening esmaspäeval 11. septembril

Aeg Koht
E 16.00 TTG (Sõpruse pst 187)  
T 16.00 TTG (Sõpruse pst 187)
K 16.00 TTG (Sõpruse pst 187)
N 16.00 TTG (Sõpruse pst 187) 

Treener: Rando Ringmets 56634408

Poisid ja Tüdrukud 2005-2009 alustav treeningrühm 

Aeg Koht
T 15.30 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli
K 15.00 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli
N 15.30 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli

Treener: Peeter Vahtra 5147263

Poisid 2001- 2004

Aeg Koht
T 16.30 Pallimängude saal (Räägu tn 49)
K 16.30 ÜKE Audentes (Tondi 84)
N 16.30 Pallimängude saal (Räägu tn 49)
R 16.30 Pallimängude saal (Räägu tn 49)

Treener: Argo Arak 56 682 388

Tüdrukud 2003-2006 

Aeg Koht
E 15.30 Audentes (Tondi 84)
T 15.30 Audentes (Tondi 84)
N 15.30 Audentes (Tondi 84)
R 15.00 Audentes (Tondi 84)

Treener : Evelin Lepa 5548202

Tüdrukud 2000-2004 (edasijõudnud)

Aeg

Koht

E 18.00

Arte Gümnaasium ( Vilde tee 62)

T 17.00

Audentes (Tondi 84)

K 17.00 ÜKE

Audentes (Tondi 84)

N 17.00

Audentes (Tondi 84)

R 16.30

Audentes (Tondi84)

Treener Evelin Lepa 55 48 202

Poisid 2000-2005 esimene treening esmaspäeval 11. septembril

Aeg Koht
E 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)  
T 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)
N 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)
R 18.00 TIK Inglise Kolledži Spordihoone (Estonia pst 10)

Treener:  Marko Vantsi 51 996 080 ja Rando Ringmets 56634408

Lasnamäe

Tüdrukud 1998-2001 (venekeelne grupp)

Aeg Koht
T 17.30 Dvigatel Spordiklubi( Peterburi mnt 15)
N 17.30 Dvigatel Spordiklubi( Peterburi mnt 15)
L 13.30 Dvigatel Spordiklubi( Peterburi mnt 15)
P 15.00  

Treener: Aleksandr Tsuhnenkov 56 630 559

 

Tüdrukud 2001-2004 (venekeelne grupp)

Aeg Koht
T 16.00 Dvigatel Spordiklubi( Peterburi mnt 15)
N 16.00 Dvigatel Spordiklubi( Peterburi mnt 15)
L 12.00 Dvigatel Spordiklubi( Peterburi mnt 15)
P 13.30  

Treener: Aleksandr Tsuhnenkov 56 630 559

 Poisid 2001-2005 

Aeg Koht
T 15.30 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)
K 18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)
N 15.30 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)
R 17.00 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)

 Treener Jarek Tigane 53872783 /Urmas Kulp

Tüdrukud 2001-2005 

Aeg Koht
T 15.30 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)
K 18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)
N 15.30 Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)
R 17.00  Tallinna Laagna Gümnaasium ( Vikerlase 16)

 Treener Jarek Tigane 53872783/ Urmas Kulp

Põhja-Tallinn

Poisid ja Tüdrukud 2006-2009 algajad uus treeningrühm esimene treening teisipäeval 10. oktoobril

Aeg Koht
T 15.00-16.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
K15.00-16.00
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
N15.00-16.00
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
R15.00-16.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)

Treener: Keiu Silm 5271885

Tüdrukud 2001-2005

Aeg Koht
E 16.30 - 18.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
T 16.30 -18.00
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
K 16.30 - 18.00
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)
R 16.30 - 18.00 Sõle Spordikeskus (Sõle 40a)

Treener: Andres Toode 5033017

Poisid ja Tüdrukud 2005-2009  (algajad)  

Aeg Koht
E 16.00
Tallinna Kunstigümnaasium (Kopli 102 A)
K 16.00
Tallinna Kunstigümnaasium (Kopli 102 A)
N 16.00 Tallinna Kunstigümnaasium (Kopli 102 A)

Treener: Krista Kallas 56 918 324

Poisid ja Tüdrukud 2004-2008

Aeg Koht
E 18.00 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla tn 7)
K 18.00 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla tn 7)
R 18.00 Arte Gümnaasium ( Vilde tee 62)

Treener: Urmas Kulp 52 397 63

 
Website built and powered by