Tallinna Selveri U18 võistkonnad krooniti EVF karikavõitjaks  - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Tallinna Selveri U18 võistkonnad krooniti EVF karikavõitjaks

Tallinna Selveri U18 noormehed ja neiud tulid mõlemad ilusat mängu näidates täiseduga EVF karikavõitjaks.

Poeglapsed madistasid omavahel Pärnus ning võitja saatuse otsustas viimane mäng kus Tallinna Selveri võistkond läks vastamisi tugeva koduvõistkonna Pärnu Spordikooliga. See mäng õnnestus meie noormeestel 3:1 võita ning pärnakate vastu kaotati ka kogu turniiri ainukene geim. Võistkond mängis koosseisus Marx Aru, Rauno Haidla, Iljan Helendi, Erkki Koitla, Mathias Külvi, Timo Lõhmus, Markus Maila, Arles Raudsepp, Christopher Tamber. Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Rauno Haidla.

Sarnaselt noormeestele jäid ka neiud võitmatuks tulles täiseduga EVF karikavõitjaks. Kogu turniiri jooksul kaotati vaid 3 geimi vastastele. Võidukasse koosseisu kuulusid Susanna Apri, Nathalie Anett Haidla, Anastasia Kralle, Eva Liisa Kuivonen, Marily Lass, Elina Müürsepp, Pille Riin Raie, Grete Raie, Kevad Belle Saarepera, Gretel Suurkask, Birgit Tolli, Karmen Viinapuu. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Nathalie Anett Haidla.

Poeglaste võistkonna treeneriks oli Marko Vantsi ning neidudele jagas juhtnööre Sten Esna. Palju õnne kõikidele asjaosalistele ning jääme põnevusega ootama Eesti meistrivõistlusi.