Saarlased lõpetasid meie teekonna Eesti karikavõistlustel - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
  18.01.2018 19:00

Credit24 Champions League 2017/2018 Rakvere Võrkpalliklubi - Selver Tallinn

Saarlased lõpetasid meie teekonna Eesti karikavõistlustel

Eile ristasime mõõgad Eesti karikavõistluste teises veerandfinaalmängus Saaremaa Võrkpalliklubiga. Et pääseda poolfinaali pidime alistama saarlased 3:0 või 3:1 ning seejärel napsama endale ka kuldse geimi.

Esimese geimi võitsid saarlased (25:22), kuid meie jaoks ei olnud veel midagi kadunud. Juhtisime teises geimis 24:21, kuid paraku ei suutnud enda võimalusi ära realiseerida ning saarlased võitsid pikaks kujunenud geimi 28:26, mis tähendas et meie jaoks on karikavõistlused tänavu lõppenud. Pingevaba kolmas geim läks saarlastele 25:22 ning kogu mäng neile 3:0.

Meeskonna resultatiivseim oli Oliver Orav 13 punktiga. Vastuvõtu protsent oli meil saarlastest parem 62-53, kuid rünnakul jäime neile alla 45-47. Soovime Saaremaa Võrkpalliklubile edu poolfinaalis. Loodetavasti oli see kaotus meile väga heaks õppetunniks ning võite olla kindlad, et see annab meile ainult lisamotivatsiooni teha suuri tegusid Credit24 ning Eesti meistriliigas.