NAASEME LÄTIST KAOTUSE JA VÕIDUGA! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi
  02.12.2017 18:00

Credit24 Champions League 2017/2018 OC Limbaži/MSG - Selver Tallinn

NAASEME LÄTIST KAOTUSE JA VÕIDUGA!

Läinud nädalavahetusel pidas esindusmeeskond oma esimesed võõrsilmängud meie lõunanaabrite juures ehk Lätis - vastasteks RTU Robežsardze ja Jelgava Biolars.

RTU vastu esimesed kaks geimi olid vägagi tasavägised, kuid geimilõpud läksid siiski lätlastele skooriga 25:22 ja 28:26. Seejärel paranes tunduvalt ka meie mäng ning suutsime järgmised kaks geimi omakorda võita. Viies geim oli punkt punkti mängus, kuid seekord kodusaalis mänginud lätlased võtsid oma 16:14 ja saavutasid 3:2 mänguvõidu.

Meie meeskonna suurim punktikütt oli Oliver Orav 28 punktiga. Teda toetas 20 punktiga Taavi Nõmmistu, kes sai kirja ka viis blokipunkti.

Pühapäeval mängisime VK Biolars/Jelgava vastu taaskord viis geimi. Esimene geim lätlastele 25:20, kuid teises näitasime juba meie võimu seisuga 25:15. Tasavägise kolmanda geimi suutsime 25:23 võita, kuid neljandas olid taaskord lätlased paremad 25:22. Seekord me viiendas geimis ei vääratanud ning võitsime enda peatreener Austris Stalsi eelmise koduklubi vastu otsustava geimi 15:9 ning mängu 3:2 võidu.

Üleplatsimees oli 18-aastane Albert Hurt 25 punktiga rünnates 53% efektiivsusega. Taavi Nõmmistu tõi meile 21 punkti.

Järgmised Credti24 mängud juba 4. ja 5. novembril meie kodusaalis Audentese Spordihallis.