02.12.2017 18:00

Credit24 Champions League 2017/2018 OC Limbaži/MSG - Selver Tallinn

BALTI LIIGA LIIDER ALISTATUD!

VÄGEV VÄRK !!! ALISTASIME BALTI LIIGA LIIDRI !!!

Täna võõrustasime enda kodusaalis Balti liiga liidrit ning seni kaotuseta olevat Saaremaa Võrkpalliklubi. Mäng algas tasavägiselt, kuid esimese geimi lõpus õnnestusid asjad meil veidi paremini ja geimivõiduga 25:22 läksime kohtumist juhtima.

Teise geimi stsenaarium oli peaaegu identne. Tasavägine mäng kuni geimi lõpuni, kuid siis suutsime taas kindlamat närvi näidata ja 25:22 võit meile. Kolmas geim oli tõeline võrkpallilahing ning saarlased tegid südika etteaste ning seisuga 25:23 viisid mängu neljandasse geimi. Seda alustasime aga meie paremini ning alguses kätte võidetud edu me enam käest ei lasknud ning geimi võit meile 25:22 ja kogu mäng 3:1.

Müts maha Saaremaa mängumeeste ees ning rõõm oli näha saalis väga palju võrkpallifänne. Meie võistkonnas jõudsid kahekohalise punktisummani lausa viis meest. Üleplatsimees oli Oliver Orav (16 punkti) keda toetas 15 punktiga Albert Hurt.